Temat spotkaniowy 2015

Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy ktoś jedzie na zjazd?
Dostałam z pracy wychodne ale zostały praktycznie same pokoje podwójne lub więcej, może sie do kogoś dokoptuje :)
Do tego mam do przejazdu pół Polski Jak by ktoś leciał z lubuskiego lub okolic z wolnym miejscem to również z chęcią się dosiądę, jak nie to zawsze są pociągi.

A jak nikt się nie odezwie, to dziękuje za takie szybkie ogłoszenie zjazdu, wszystko dla graczy rozumiem :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Czy ktoś jedzie na zjazd?
Dostałam z pracy wychodne ale zostały praktycznie same pokoje podwójne lub więcej, może sie do kogoś dokoptuje :)
Do tego mam do przejazdu pół Polski Jak by ktoś leciał z lubuskiego lub okolic z wolnym miejscem to również z chęcią się dosiądę, jak nie to zawsze są pociągi.

A jak nikt się nie odezwie, to dziękuje za takie szybkie ogłoszenie zjazdu, wszystko dla graczy rozumiem :)

Podobno łóżka są duże :D A u teamowiczów też możesz zasnąć xD
Akurat jeśli chodzi o ostatni spoczynek na zlocie, to raczej problemu nie ma :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No tak, a mnie na zlotach nikt noclegu nie proponował :C Zawsze wiedziałem, że kobiety jednak mają prościej w życiu :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Czy ktoś jedzie na zjazd?
Dostałam z pracy wychodne ale zostały praktycznie same pokoje podwójne lub więcej, może sie do kogoś dokoptuje :)
Do tego mam do przejazdu pół Polski Jak by ktoś leciał z lubuskiego lub okolic z wolnym miejscem to również z chęcią się dosiądę, jak nie to zawsze są pociągi.

A jak nikt się nie odezwie, to dziękuje za takie szybkie ogłoszenie zjazdu, wszystko dla graczy rozumiem :)

A w druga stronę jeszcze, może ktoś chce jechać a nie ma czym? Ja mogę zabrać, zawsze jakaś zrzuta na paliwo by była.
 

DeletedUser3

Guest
Najwyraźniej zainstniała potrzeba na osoby temat w tej kwestii, tak więc przeniosłem tutaj posty z innych miejsc.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, Giżycko jest na jakimś wypizdówku Polski! Z każdym z kim rozmawiam mówi ze ma min 600 km tylko z innej strony jadąc... Następnym razem do Suwałek proszę!
 

DeletedUser3

Guest
Naaaah. Jest to faktycznie dość odległe miejsce, ale z drugiej strony bywało gorzej. Np. Ustka albo Zakopane (choć wtedy jeszcze FoE nie było). Zresztą ja mam 1000 kilometrów, a i tak będę ;).
 

DeletedUser3220

Guest
Naaaah. Jest to faktycznie dość odległe miejsce, ale z drugiej strony bywało gorzej. Np. Ustka albo Zakopane (choć wtedy jeszcze FoE nie było). Zresztą ja mam 1000 kilometrów, a i tak będę ;).

No dla niektórych i 1000 kilometrów nie jest problemem, dla innych 100 to szaleństwo nie do przekroczenia :) Wszystko zależy od punktu widzenia i okoliczności dodatkowych ^^
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Nooo, gdyby do tej pory nieopanowana umiejętność bilokacji, to bym musiał pewnie koło 700 jak nie więcej kilometrów pokonać z Krakowa, ale żeby znów nasz kochany team (absolutnie się nie podlizuję) zobaczyć, to bym to pokonał, wiecie doskonale :D
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Naaaah. Jest to faktycznie dość odległe miejsce, ale z drugiej strony bywało gorzej. Np. Ustka albo Zakopane (choć wtedy jeszcze FoE nie było). Zresztą ja mam 1000 kilometrów, a i tak będę ;).

Tobie za to płaca, ja mam 1200 w dwie strony i ciężka sprawa czasowo i finansowo, nawet jak dojadę to pewnie wypadnę w giżycku i położę się gdzieś w cieniu nad wodą :p
 

DeletedUser8110

Guest
No to wpadaj nad wodę posiedzieć a wieczorem przyjdź do nas. <3
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
To nie tak, ja mam ciężką chorobę lokomocyjną, jak nie prowadzę to... Pociągiem mam 10 h minimum (bilety zdrożały o 20 zł nie rozumiem pkp?) już mam za przejazd 120 zł w jedną stronę, 2 przesiadki, bez klimy... Ja wypadnę z tego pociągu na twarz lub mnie z niego wyniosą, no i mam taki zwyczaj ze nie jem podczas jazdy... Wszystko dodamy do siebie to ja na tym grillu wypije piwo i do spania :haha:

Jak bym znalazła 1 osobe do jazdy to już mi sie autem opłaca jechać.
https://www.google.pl/maps/dir/Gi%C5%BCycko/%C5%BBaga%C5%84/@52.256929,17.6724061,7z/data=!4m17!4m16!1m5!1m1!1s0x46e187df0f40bd0f:0x42c485029fd2848c!2m2!1d21.7667341!2d54.036405!1m5!1m1!1s0x4708a6a0fb8aed2f:0xaf7b6015bb7dd014!2m2!1d15.3248325!2d51.6178445!2m1!2b1!3e0!5i1
 

DeletedUser9841

Guest
Ja mam 200km Przyjechał bym pewnie. Te 100zł na paliwo mogę odżałować. Tylko że to w piątek. A ja pracuję do 18.00 a szans na wolne brak bo inni mają akurat urlop. Sobota albo niedziela była by ok. A jak by było bardziej w centrum kiedyś to i szanse na więcej osób by było.
 

DeletedUser3876

Guest
Czy ktoś jedzie na zjazd?
Dostałam z pracy wychodne ale zostały praktycznie same pokoje podwójne lub więcej, może sie do kogoś dokoptuje :)
Do tego mam do przejazdu pół Polski Jak by ktoś leciał z lubuskiego lub okolic z wolnym miejscem to również z chęcią się dosiądę, jak nie to zawsze są pociągi.

A jak nikt się nie odezwie, to dziękuje za takie szybkie ogłoszenie zjazdu, wszystko dla graczy rozumiem :)

Nati, z Vide będzie 2-3, w tym lider ;)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ja tam mam 1200 km w jedną stronę i też będę :D Mnie za to nie płacą :D
Dodatkowo: 20h trasy, busem, przez całą noc i 3/4 dnia ;)
 

DeletedUser13596

Guest
Może w przyszłym roku Trójmiasto? Mazury to jeden z najmniej dostępnych transportowo regionów Polski :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry