Teleturnieje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11758
  • Data rozpoczęcia

Jakie oglądasz teleturnieje


  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser11758

Guest
Zagadkowa blondynka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zagadkowa_blondynka
W każdym odcinku audycji występuje trzech gości, którzy odpowiadają na pytania, niosące mnóstwo niezwykłych informacji i ciekawostek dotyczących świata przyrody, zwierząt, podróży, kultur i cywilizacji. Zadaniem gości będzie wskazanie i uzasadnienie swojego wyboru. Kto zwycięży, otrzymuje Palmę Pierwszeństwa.
 

DeletedUser

Guest
Z aktualnie emitowanych oglądam tylko ,,Jeden z dziesięciu", moim zdaniem wyjątkowo dobra formuła i przede wszystkim bardzo dużo można sobie przypomnieć, dowiedzieć się, itd. Kiedyś jeszcze były fajne teleturnieje: Wielka Gra, Awantura o kasę, to się za młodu oglądało ;). Teraz głównie telewizja postawiła w programy typu ,,Must be the music" czy ,,Celebrity splash" - dzięki czemu mój czas przebywania przed telewizorem z roku na rok sukcesywnie spada :D.
 

DeletedUser11758

Guest
Polsat stworzył nowy teleturniej Mistrz zakupów. Formuła programu jest prosta – w każdym z 13 odcinków weźmie udział trzech uczestników. Każdy z nich będzie miał 5 minut na zakupy. Pierwszym zadaniem konkursowym będzie wybranie produktów na zdrowe śniadanie dla pięcioosobowej rodziny. Liczy się czas oraz ilość wydanych pieniędzy. Osoba, która będzie najbliżej wyznaczonej kwoty, a jej koszyk będzie wypełniony najwłaściwszymi produktami śniadaniowymi, wygrywa.

Szaleństwo w supermarkecie! Będzie teleturniej o robieniu zakupów!
http://www.fakt.pl/gwiazdy/mistrza-zakupow-rusza-nowy-teleturniej,artykuly,549620.html
Na początku po przeczytaniu o co w nim chodzi wydaje się prymitywny. Bo obejrzeniu robi się ciekawy. Daje sporo emocji gdy wybierają produkty a później sprawdzają ile wydali.Postaw na milion prowadzili bardzo prymitywny pomysł. Mogą grać cztery osoby.
Familiada bardzo wysoki poziom. Szkoda że do tego teleturnieju nie zaprosili polityków np Wyborach Prezydenckich 2015 mogli zaprosić kandydatów i sami tworzą własną drużynę. Najchętniej zobaczył bym w Familiadzie Brauna i Maria kowalskiego bo te osoby są bardzo inteligentne i są godne by wystąpić w tym programie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wanat70

Wójt
familiada jest fajna bo można pośmiać sie z sucharów prowadzącego i milionerzy szkoda że już ich nie ma
 

DeletedUser15092

Guest
Awantura o kasę - taki hit, że nawet w szkole coś podobnego u mnie organizowali :) Obecnie są tylko powtórki na Polsacie 2
Gra w Ciemno - czasami nieźle Ibisz kręcił z tymi kopertami, takie były emocje że ciągle krzyczałem "Weź tą kopertę, no weź". Chyba już nawet nie ma powtórek z tego teleturnieju
Milionerzy - pierwszy teleturniej jaki poznałem i właściwie chyba najbardziej znany. Może kiedyś wróci :D
Jaka to melodia - też ciekawe. Nie wiem tylko jak oni po pierwszej nucie poznają piosenkę.
 

DeletedUser11758

Guest
Po wielu latach powrócił teleturniej Kocham Cię Polsko . Nowa Prowadząca i nowi kapitanowie wypadają dobrze .
Ten teleturniej promuje Patriotyzm .
TVP będzie promowało wartości Narodowe i tym programem to potwierdzili.
Najlepsze rundy to Urodziny i Finał. Powróci też Koło Fortuny i Wielka Gra.
TVP traktują widzów poważnie. Te teleturnieje Zniknęły naglę.
Wielka Gra pozbyto się tego programu sposób prymitywny i ignorując protesty widzów .
Warto obejrzeć też teleturniej kulinarny Masterchef junior i tym programie gotują dzieci .
Potrafią gotować i największym plusem tego programu jest to że nie występuje w nim Magda Gessler np Dziecko zrobiło z ciasta łabędzie i wyglądały wspaniale .
Program Kuchenne Rewolucję nie mają nic wspólnego z gotowaniem bo skupia się na kreowaniu psychologicznych dramatów
i znieważa ludzi którym ma pomagać np Miała pomóc Góralowi i grzebała mu po szafkach .
Odkryła sporo butelek wódki i pokazała to do kamery .
Miała pomóc Grekowi a znieważyła go przynosząc do jego lokalu Kebaba .
Turcy masowo mordowali Greków . Każdy mieszkaniec tego kraju ma członka rodziny zamordowane przez Turków i on ten też miał
członków rodziny zamordowany przez Turków i ordynarnie go znieważyła.
Zachowuje się bardzo wulgarnie , rzuca garnkami i talerzami.
Prymitywne komentarze na temat jedzenia które próbuje .
Nie które lokale były bardzo brudne i zgodnie z prawem powinny zostać zamknięte .
Gdzie jest Sanepid ?.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wanat70

Wójt
ja nie mam zamiaru oglądać kocham cie Polsko (prawidłowa nazwa ''kocham cie PIS,,) bo to propaganda czystej postaci i wiadomo kto wygra i jest beznadziejny i beznadziejna prowadząca z Pleya która jest nudna i stuczna i nie zamierzam oglądać TVP dopóki nie wróci kabaretowy klub dwójki!!!!!!!
 

DeletedUser3220

Guest
ja nie mam zamiaru oglądać kocham cie Polsko (prawidłowa nazwa ''kocham cie PIS,,) bo to propaganda czystej postaci i wiadomo kto wygra i jest beznadziejny i beznadziejna prowadząca z Pleya która jest nudna i stuczna i nie zamierzam oglądać TVP dopóki nie wróci kabaretowy klub dwójki!!!!!!!
A skąd wiesz kto wygra? :)
 

DeletedUser3220

Guest
bo ten teleturniej jest ustawiony i wiadomo kto wygra
No ale skąd wiesz, kto wygra? :)
A jeśli Ty tam się dopatrzyłeś PISowania, to chyba oglądaliśmy inne teleturnieje, bo on leci na innym kanale niż Trwam.
No chyba, że tak go nienawidzisz iż mówisz o nim bez oglądania, to w ogóle super :D
 

DeletedUser15643

Guest
Ash, jesteś na cenzurowanym - jakie to uczucie?

aha, TVP to teraz TRWAM, nie wiesz o tym? to popatrz na nową obsadę TVP i TVPInfo
 

DeletedUser3220

Guest
Ash, jesteś na cenzurowanym - jakie to uczucie?

aha, TVP to teraz TRWAM, nie wiesz o tym? to popatrz na nową obsadę TVP i TVPInfo
Jak to jakie :) Nawet w suppie byłam na cenzurowanym, to teraz jestem tym bardziej :D
Jak zaczną wszędzie puszczać różańce 24/7 to przestanę oglądać ^^
 

Wanat70

Wójt
wystarczy poglądac stare odcinki nim TVP został rządową telewizją to Zielinska rzadko wygrywała a ta druga cały czas prawie i to samo teraz będzie że będzie wygrywać każdy odcinek kameluś albo spaniały Boski
 

DeletedUser15643

Guest
Dopiero zauważyłem, że to pan k jest autorem tego wątku - hmm... no to było do przewidzenia :)
Czyli w TVPiS są jeszcze jakieś teleturnieje? Czy tylko zgadywanki?
Podobno mieli reaktywować Wielką Grę - i jeśli nawet to popełnią, to chyba znam tematykę...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Powinni dać takie życiowe teleturnieje, np. przetrwaj miesiąc z rodziną za 1000 zł :D
 

DeletedUser12464

Guest
Gdzie jest Sanepid ?.

Tam gdzie zwykle, uzupełnia tabele ze statystykami z kontroli, gdzie za trucie ludzi wystawia się mandat 500 pln i grozi palcem że tak nie wolno :)

A co do tematu, moim ulubionym teleturniejem jest jak lubię go nazywać "Sejm" - nie leci o stałej porze, czasem tu, czasem tam, fajne jest to że i w serwisach informacyjnych się pojawia więc ciężko przegapić jakiś odcinek jeśli od czasu do czasu miewa się włączony telewizor. Zasady są proste: ludzie głosują na drużyny (szkoda że nie można z domu smsem, tylko trzeba iść do urny...) i później te drużyny zajmują się manipulowaniem i okłamywaniem przez 4 lata by na finiszu obiecać wszystkim złote góry. Generalnie należy nie odpowiadać na pytania tylko przebąkiwać coś o trudnej sytuacji, dekoniunkturze na świecie, trudnej sytuacji geopolitycznej i wreszcie o tym jak to poprzednia najlepsza drużyna wszystko popsuła więc źle być musi i będzie póki nasz zespół nie zrobi porządku. No i wygrywa ten najlepiej kręcący, najczęściej bez pomysłu czy wizji co zrobi jak wygra. No... może poza tym, że obsadzi członkami swojej drużyny wszystko co się da żeby podziękować tym co zajmują się urabianiem mas w "terenie", żeby tym na srebrnym ekranie szło łatwiej rozprawianie o rzeczach nieistotnych i trywialnych.

Najlepszy serial, polecam w umiarkowanych dawkach - pobudza jak lampka wina, a i pośmiać się można to też kilka kalorii uda nam się spalić :)
 
Do góry