Teleskop Hubbla

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Fajne co nie?

  • Tak

    Głosy: 6 50,0%
  • Tak ale...?

    Głosy: 3 25,0%
  • Nie

    Głosy: 3 25,0%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser

Guest
Pomysl prosty.

Teleskop Hunbbla bylby budynkiem umieszczonym na orbicie

Teraz wiadomo ze mozna bybylo rozwijacw foe pomysl orbity i innych satelit.

Dzieki temu hubble dokonywalby odkryc naukowych nt kosmosu i przestrzeni,

Bonus generujacy losowa nagrode co 24 h sposrod:

- paczek PR (2, 5,10, 2x10 i 3x10)
- skruconego czasu budowy kolejnego budynku.
- zwieksza ilosc zebranych mlotkow / kasy od 5 do 100 % (raz na dzien)
- pozwala zmniejszyc wymagana ilosc PR wybranej technologi o X% - decyzja inno)

itd

Didatkowo istnialby budynek NASA ktory dałby kolejna serie zadan zwiekszajaca szanse na lepsze nagrody sposrod ww opisanych.
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak bo brak odpowiedzi nie :)

dlaczego nikt nie wymyśla różnych pomysłów utrudniających grę ? Ja gram od maja jestem w postępie zaraz będzie następna epoka mam już Towary na następna - brak utrudnień tylko te mapy z prowincjami trochę utrudniają grę - proszę was szukajcie jakiś pomysłów w których trzeba myśleć by coś przejść zbudować zrobić itp
 

DeletedUser

Guest
OFFTOP

jak mowilemw jednym z moich wypowiedzi:

Obecnie mamy flash + html5 +web c++ i pare innych

Obecna technologia pozwala na stworzenie gry przegladarkowej w jakosci ultra HD z fabula i sylizajcja skyrim czy wiedzmina III.

Zatem mozliwosc jest, pytanie tylko dlaczego nikt nad tym nie pracuje?

Przeciez jakby innogames polaczylo rozne elementyze swoich gier do foe to foe byloby skomplikowane, zawansowane i kilkukrotnie ciekawsze.

nawet walka tutaj jest slaba porownujac do takich hitow jak heroe of might and magic od II do IV, owszem tam jest magia, lecz magie mozna zastapic czyms realnym.

Kolejna spawa: dlaczego surowce mozna zdobyc tlko walczac lub prdukujac? moznaby robic jakies expedycje, wyprawy i inne cuda:)
 

DeletedUser

Guest
nic się nie dzieje bo nikt tego nie zgłasza wyżej - suport tego nie czyta ;/ musisz utrzymać pomysł przez miesiąc to może zauważą :\
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
nic się nie dzieje bo nikt tego nie zgłasza wyżej - suport tego nie czyta ;/ musisz utrzymać pomysł przez miesiąc to może zauważą :\
Support zajmuje się supportem, więc proszę nie pisać nieprawdy. Tym bardziej z tym miesiącem...

@Temat
Ankieta ma mieć też odpowiedź negatywną, a nie wymuszamy na głosach tylko odpowiedzi pozytywne. Proszę o tym pamiętać. Została dodana 3 opcja.
 

bartekmod

Książę
zagłosowałem z ale..
gdyż widzę poważny problem, obecnie nie ma "rozszerzeń orbity", a nie wyobrażam sobie, żeby można było od tak budować w powietrzu, bez odblokowania kawałka powietrza najpierw :)
 

DeletedUser

Guest
Zawsze jestem entuzjastyczny w stosunku do eksploracji kosmosu.
 
Do góry