Tawerna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16784
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16784

Guest
Błąd w grze! Posiadam podłogę w tawernie dającą +15 . Wczoraj tak doliczała. Dzisiaj u siedmiu osób wyskoczyło mi +5 a nie +15. Chyba to naprawią i może wyrównają braki.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To ewidentny błąd, po zalogowaniu trzeba ponownie ustawić dodatki w tawernie, bo nie działają, jak wejdziesz do tawerny to widać czy jest bonus dodatkowych monet za talerzyk, pisałem już o tym.

Proponuje zasypać support zgłoszeniami, to może się ktoś ruszy.
 

ilek171

Szlachcic
Szkoda, że tych błędów na becie nie poprawiają, tylko na nas :/
Chyba, że sprawdzają naszą czujność :p
 

DeletedUser15643

Guest
Mamy dobry Zespól Wsparcia, wybitnych fachowców, rozwój gry idzie do przodu, a graczom gra się coraz lepiej.

i nie będą jakieś tam ujadające pieski na rowerach (niechybnie wegeteriańskie, żeby nie powiedzieć lewackie) powstrzymywać marszu naszej zwycięskiej karawany
 

DeletedUser

Guest
już dawno serwer beta przestał być jedynym poligonem doświadczalnym FoE , ktoś wpadł na genialny pomysł że można na serwerach docelowych prowadzić testy z powodzeniem ! bo od tego jest team , żeby wciskał ciemnotę ciemnogrodowi a jak za bardzo dociekają ... to cyk w krzaki i ... 1 , 2 , 3 babajaga patrzy :haha:


P.S.
potwierdzam , te cuda wianki typu podłoga , szmatki na stole i taca , nie robią :p
a poszło na to srebra że ho ho ;)

stół.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8779

Guest
Trzeba zrestartować :) tzn. ustawić podstawową wersję (najniższą) i ustawić ponownie najwyższą np. dla tacy ... (trzeba dla wszystkich udoskonaleń to zrobić) ...
 

DeletedUser16784

Guest
To nie jest bonus za talerzyk , tylko za posadzkę w tawernie
 

DeletedUser16784

Guest
Z tymi 20% to też bujda ! Jak wyskakiwało po 5 to może tak było. Jak ma wyskakiwać po 15 to nawet nie wychodzi po 10%
 

DeletedUser16784

Guest
No dzisiaj to sobie policzyłem. Na 25 odwiedzin w tawernach znajomych gdzie dosiadłem się na browarka, tylko DWA razy wyskoczyło mi +15 kasy. Ja tam Einsteinem nie jestem, ale 20% szans na +15 wychodzi jak nic ! ! ! Dobre i to, bo jak by było +500, to na pierwszą postać na pewno bym nie dostał.
 

DeletedUser8110

Guest
25 prób to zdecydowanie za mało, żeby opierać na nich obliczenia statystyczne. ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Błąd ten nie miał nawet kiedy być naprawiony, ponieważ odkąd został zgłoszony, gra nie była aktualizowana. ;) Nie każdy błąd udaje się też naprawić od razu po jego zgłoszeniu, muszą one czekać na swoją kolej.
Przypominam, że poprawki błędów w grze pojawiają się wraz z aktualizacjami, czyli z pewnymi wyjątkami - co dwa tygodnie. Z tym, że ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną ostatnia aktualizacja w roku 2016 odbyła się w 19 grudnia, zaś pierwsza aktualizacja w 2017 odbędzie się 23 stycznia.

Tak jeszcze dla porządku poproszę o kontynuowanie rozmów na temat Tawerny w dziale komentarzy -> https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/tawerna-znajomych-dyskusja.14059/
 
Status
Zamknięty.
Do góry