[Tawerna znajomych] Tawerna - anulowanie obecnego bonusu

Anulowanie bonusu


  • W sumie głosujących
    21

Feandil

Wójt
Dziś FoE obwieściło mi, że gram już 365 dni. W międzyczasie (dość szybko) ulepszyłem na max Tawernę, na wczesnym etapie dużo korzystałem z bonusu +1 negocjacja na WG, czasem odpalę bonus do walki, praktycznie codziennie przy zbiorach +40% do monet (zawsze to kilka więcej powtarzalnych)... zasadniczo korzystam. A i tak przez ten rok uzbierało się już prawie milion dodatkowych srebrników. Zwyczajnie nie ma jak ich wydać. Mógłbym odpalać nawet te najdroższe podkręcacze, ale zwyczajnie nie potrzebuję np. +ileś przez dobę. Zamiast tego wolę odpalić tańszy, ale mieć możliwość aktywacji innego za niedługi czas.
Można oczywiście aktywować kolejny za diaxy. Tylko kto tak robi? Więc srebrniki się walają, są bezużyteczne.

Proponuję możliwość anulowania obecnego bonusu. Kto będzie chciał posiadać więcej niż 1 na raz, wciąż może dodać kolejny za diamenty.

Może w końcu Tawerna nabierze ciut większego sensu. Przydawała się najbardziej na początku, ale wtedy większość piniundzów szła w rozbudowę. A po rozbudowaniu... już inny etap gry i te bonusiki mają marginalne znaczenie. Ale kiedy można by odpalić kilka różnych dziennie, zależnie od potrzeby...
 

dawid17612

Hrabia
anulowanie bonusu zapewne koszt też 50 diaksów.. i wracamy do podstaw, :)
to jest gra strategiczno-przeglądarkowa zastanów się zanim jakiś bonus aktywujesz, a ten " Bonusik " ma znaczenie jak ktoś walczy na GPC ,GvG czy PvP
ty grasz zaledwie rok, zapewne jesteś w jesieni lub postępie więc jeszcze nie wiesz co się opłaca w tej grze, pograj troche dłużej dołącz do jakiejś czołowej gildi i zobaczysz że gra będzie inna :)
 

Feandil

Wójt
No właśnie wiem, że ma znaczenie. Choć z biegiem gry i rozwojem konta coraz mniejsze.
Tylko wszelkie bonusy są stosunkowo tanie w stosunku do czasu ich trwania. No i sam czas też zbędny w większości przypadków. Nie ma na co wydać srebrników. Bo wątpię, żeby ktoś wywalał na lichwiarzy xD

Kto powiedział, że ma kosztować 50 diaxów? Mimo wszystko jest różnica między posiadaniem więcej niż jednego (za diamenty), a zwykłe anulowanie i odpalenie kolejnego.
 

dawid17612

Hrabia
FOE musi zarabiać, skoro dali aktywacje 2 bonusu za 50 diaksów, to pewnie skasowanie kosztowało by tyle samo aby gracz wydawał te diaksy..:)
FOE zrobi wszystko aby nie stracić :)
 

Jake Long

Baron
Pamiętam jak przypadkiem kupiłem bonus tawerny na złoto na całą dobę (telefon w kieszeni z włączonym ekranem :s ), zapłaciłem 50 diax żeby aktywować drugi bonus do ataku 30%... Po czym musiałem czekać cały dzień abym mógł aktywować bonus za 1500 srebrników, żebym mógł wykorzystać 4 turę negocjacji na wg, bo chciałem zrobić nego... Moim zdaniem nieporozumieniem jest brak możliwości anulowania tego bonusu, nawet bez zwrotu tych srebrników. A support w odpowiedzi na moje zapytanie czy można anulować jeden z tych bonusów odparł że nie ma takiej możliwości...
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
" Bonusik " ma znaczenie jak ktoś walczy na GPC ,GvG czy PvP
Jakie ma znaczenie te 30% jak masz 1500% ataku? To praktycznie nie robi różnicy.
Na początku, jak ktoś ma atak 50%, to wtedy dodatkowe 30% robi różnicę, ale w miarę rozwoju i podnoszenia bonusów, przestaje się tego używać. 200% albo 300% dałoby się odczuć ;)
Mogłoby być zależne od epoki, żeby nie wywrócić balansu gry w początkowej fazie, a jednocześnie żeby bonus był również atrakcyjny dla rozwiniętych graczy.
Co do anulowania premii, to głosuję na tak. Bez zwracania srebrników czy diamentów, po prostu, żeby można było zrezygnować z kupionej premii i wybrać inną.
 
Do góry