[Handel] Targowisko 2.0

Czy chcielibyście żeby powstało nowe targowisko opisane niżej?

  • Tak

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie

    Głosy: 12 80,0%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 6,7%

  • W sumie głosujących
    15

Taratuin Wielki

Szlachcic zagrodowy
Wpadlem na pomysl zeby stworzyc targ gdzie gracze maja mozliwosc wymieniania sie itemami ktore maja w inwentarzu... pytanie na ile to jest mozliwe do stworzenia i jak duze obciazenie serwerow by to spowodowalo heh ale taki trag mysle ze moglby na nowo sciagnac starszych znudzonych graczy tak samo wiele nowych przyciagnac, jesli nie obciazy to zbytnio gry. Znacznie ulatwiloby to poczatki nowym graczom a starsi mogliby latwiej kompletowac setawy budynkow np wymieniajac sie z nowszymi graczami za pr-ki. Wymiany mozna by regulowac albo zostawic ludziom zeby rynek ustalil minimalne i maksymalne ceny. Wazne tez zeby wymiany ograniczyc tylko do znajomych czy gildii a nawet dodac opcje zeby tylko jedna wybrana przez nas osoba mogla sciagnac taka oferte. Wymiany wiadomo jak dzialaja czyli cos za cos, z wymianami typu item za item moze bedzie mniejszy problem jak to zrobic bo wymiany towarami dzialaja na podobnej zasadzie ale wymiana item za pr to troche gorzej... komus musialoby zabierac z paczek a komus dodawac do paczek... nie moja w tym glowa jak to zrobicie ja tylko daje pomysl :D mozecie zawsze odmowic ale mysle ze sporej czesci spolecznosci by to sie spodobalo. Rynek wymian kazdy swiat musialby miec osobny, rzecz chyba oczywista ale warto napisac.
Życze powodzenia w tworzeniu tego jesli to mozliwe :D No i serdeczne pozdrowienia dla calej zalogi.
 

Marik

Książę
Było lekko 10 takich samych tematów, prowadziłoby to do strasznych nadużyć nie mówiąc już o stratach jakie wygenerowałoby to dla Inno. W 120% na Nie.
 

Taratuin Wielki

Szlachcic zagrodowy
Było lekko 10 takich samych tematów, prowadziłoby to do strasznych nadużyć nie mówiąc już o stratach jakie wygenerowałoby to dla Inno. W 120% na Nie.
Swoja decyzje uzalezniasz od tego czy to sie Inno oplaca? Pewnie daloby sie to wszystko uregulowac. Pytanie bylo czy tobie to sie podoba a nie czy to sie Inno oplaca. Moim zdaniem ulatwiloby to rozgrywke i umililo poczatki bo starsi gracze mogliby sie podzielic tym co im w inwentarzu zalega, a jak Inno to zrobi to juz nie moja sprawa xD nadalem temat czy to jest mozliwe do zrobienia tak zeby dzialalo dobrze i nie obciazylo zbytnio gry? Nwm heh niech w Inno sie tym martwia a to jest luzny pomysl. Moze jak bedzie duzo glosow na "Tak" to to przemysla.
 

Auraya

Hrabia
moim zdaniem to dublowanie funkcji handlarza antykami... a i tak dobrze, że go wprowadzili, kiedyś nijak się nie dało spożytkować badziewia
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Swoja decyzje uzalezniasz od tego czy to sie Inno oplaca? Pewnie daloby sie to wszystko uregulowac. Pytanie bylo czy tobie to sie podoba a nie czy to sie Inno oplaca. Moim zdaniem ulatwiloby to rozgrywke i umililo poczatki bo starsi gracze mogliby sie podzielic tym co im w inwentarzu zalega, a jak Inno to zrobi to juz nie moja sprawa xD nadalem temat czy to jest mozliwe do zrobienia tak zeby dzialalo dobrze i nie obciazylo zbytnio gry? Nwm heh niech w Inno sie tym martwia a to jest luzny pomysl. Moze jak bedzie duzo glosow na "Tak" to to przemysla.
tak, starszy gracze by pomogli na allegro oferując itemy za 100 złotych etc
 
Na Allegro to widziałem konto za 9,5k PLN:o

Ale do brzegu...
Jak Grzechu Junior nadmienił, widzę tu duże pole do nadużyć i handlu za $$$.
Jest cała masa rzeczy które można by powymieniać, więc generalnie tak, ale ze względu na możliwe nadużycia nie sądzę by to zaistniało.
 
Ostatnia edycja:

Atli

Hrabia
Ale byłby wysyp postów o oszustach :-D
Wpłaciłem dychę a ten !$%!# mi zegara słonecznego nie wysłał! Niech INNO mi zwróci kasę!
Dlatego nie.
 

mastika

Wicehrabia
aaaaa wypożyczam po 5 szacho, placów (lvl2) i bram na sezon GPC, dorzucę rytualne dla ułatwienia 5 poziomu WG, tylko poważne oferty :D no nie bardzo :)
 

Marik

Książę
Swoja decyzje uzalezniasz od tego czy to sie Inno oplaca? Pewnie daloby sie to wszystko uregulowac. Pytanie bylo czy tobie to sie podoba a nie czy to sie Inno oplaca. Moim zdaniem ulatwiloby to rozgrywke i umililo poczatki bo starsi gracze mogliby sie podzielic tym co im w inwentarzu zalega, a jak Inno to zrobi to juz nie moja sprawa xD nadalem temat czy to jest mozliwe do zrobienia tak zeby dzialalo dobrze i nie obciazylo zbytnio gry? Nwm heh niech w Inno sie tym martwia a to jest luzny pomysl. Moze jak bedzie duzo glosow na "Tak" to to przemysla.
Mi by się pewnie opłacało, ale to temat z serii dajcie mi wszystko od razu bo niepotrafię cierpliwie samemu uzbierać. Byłby wysyp przedmiotów na allegro, masa nieuczciwych wymian i największe zepsucie balansu jeśli cokolwiek z niego zostało. No tak logiczne po co mam zbierać i ulepszsć miasto przez rok czy dwa, skoro sobie powymieniam w tydzień przedmioty, pożal się Boże...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Mi by się pewnie opłacało, ale to temat z serii dajcie mi wszystko od razu bo niepotrafię cierpliwie samemu uzbierać. Byłby wysyp przedmiotów na allegro, masa nieuczciwych wymian i największe zepsucie balansu jeśli cokolwiek z niego zostało. No tak logiczne po co mam zbierać i ulepszsć miasto przez rok czy dwa, skoro sobie powymieniam w tydzień przedmioty, pożal się Boże...
dokładnie, a i teraz już wszystko bylo za szybko ;) bo im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz. WI zawsze dla mnie bedzie oczkiem w głowie bo kiedyś to był game changer w kontekście ludności, a teraz zbędna perła
 
Do góry