[Handel] Tablica ogłoszeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15304
  • Data rozpoczęcia

Czy należy oddzielić ogłoszenia od czatu ogólnego serwera.

  • Za

    Głosy: 2 22,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 33,3%
  • Przeciw

    Głosy: 4 44,4%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser15304

Guest
Witam,

Czat ogólny, pomiędzy rozmowami graczy, jest wiecznie zapełniany reklamami pereł, handlu i gildii.
Z jednej strony dobrze, że ogłoszenia są, bo mamy łatwy dostęp do wyłapywania okazji.
Innym z kolei przeszkadza wieczny spam reklam, a niekoniecznie chcą rozdawać ignory na lewo i prawo.

Moja propozycja polega na wprowadeniu czegoś w rodzaju tablicy ogłoszeń, z zakładkami typu handel, perły, itp.

Innym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie 4 kanału na czacie przeznaczonego tylko do zamieszczania ogłoszeń. Tu można by było wprowadzić dzienny lub godzinowy limit wiadomości, żeby nie obciążać zbytnio serwerów.

Wiem, że posiadamy taką opcję na forum gry, ale nie okłamujmy się mało kto tu zagląda, bo większość interakcji między graczami zachodzi wewnątrz gry.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser15227

Guest
A ogólny by został do czego? Jakie tematy byłyby dozwolone? Pytam bo rożne tematy dotyczące gry na czacie gry sa dla mnie akceptowalne, nawet ogłoszenia.
 

DeletedUser15304

Guest
Nie wiem jak na innych światach, ale na G bardzo dużo ludzi po prostu sobie gada na czacie ogólnym.
Jak dla mnie reklama jest czasem początkiem ciekawej dyskusji, więc mi to osobiście nie przeszkadza.
 

DeletedUser7795

Guest
Ja bym wprowadził możliwość czatu grupowego tzn. dodajesz tylko wybrane osoby do tego czatu a reszta na ogólnym nie widzi niepotrzebnych wiadomości.
 

DeletedUser15304

Guest
Mamy już wiadomości grupowe.

Cały widz polega na tym, że zgodnie z regulaminem gry, spamowanie ofert jest niedozwolone. Wychodzi, że na czacie też. Z drugiej strony nie bedziemy kogoś zgłaszać lub ignorować tylko dlatego, że chce coś sprzedać, kupić itp.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja bym wprowadził możliwość czatu grupowego tzn. dodajesz tylko wybrane osoby do tego czatu a reszta na ogólnym nie widzi niepotrzebnych wiadomości.

To jest swietny pomysl i o wiele prostszy do zaimplementowania, wystarczy rozwinac funkcje szeptu.

A pomysl glowny znowu namnozylby zakladek, przekladek, a wedlug mnie potrzeba oddzielenia oglosxen nie jest palaca.
 

DeletedUser15227

Guest
Tak, są wiadomości grupowe ale tylko w wiadomościach. Na czacie niestety nie możemy utworzyć grupy graczy, z którymi moglibyśmy porozmawiać aby nie przeszkadzać innym.

Co racja to racja. Warto by było tworzyć takie konferencje 3-5 osobowe na czacie jak można to robić na skype
 
Do góry