Tabela z % ataku i Obroną w Ataku

dawid17612

Hrabia
Jak widzicie podzieliłem tabelke z Atakiem na 3 części aby była bardziej czytelna i chyba zaraz zrobie tak samo z tabelką obrony w Ataku :D
 
Wiki podaje dokładnie to samo, Hepler ma dodatkowo coś na prawdę istotnego czyli wydajność - stosunek wielkości do otrzymanego bonusu.
Stworzone tabelki zasadniczo wprowadzaja w błąd bo by pole pszenicy miało taki bonus do ataku musi stać obok kilku innych z zestawu, to samo dotyczy ogrodu japońskiego, piekarni itd.
 

dawid17612

Hrabia
Dlatego japonia i piekarnia są umieszczone w tabeli wyżej ponieważ :
Tabelka jest zrobiona według ostatniej epoki,
według tego że ktoś ten budynek postawi np. piekarnia czy Japonia gdzie mamy 2 bonusy % do ataku, inaczej wiadomo Japonia byłaby na końcu tabeli.
 

chemik12

Wicehrabia
A mi pomaga bo mam wszystko w jednym miejscu, a nie na poszczególnych stronach - tak łatwiej porównać czy też na szybko sprawdzić co w danej chwili warto podnieś epokę do obecnej...Jeszcze raz dzięki.
 

dawid17612

Hrabia
55555555555555.png
44444444444444444.png3333333333333333.png
Teraz jest dobrze czytelne :)

Dziwne że jak dalem wszystko w 1 pliku to był wąski i mały, a jak dodaje się plik to pokazuje żę jest tak wielki jak obecne pliki

Link do pliku, https://prnt.sc/22rc0ra


chciałem wstawić z Linka w całości ale wyskakuje komunikat nie udało się skontaktuj się z suportem

mała ciekawostka dla was w tym projekcie to 2szt kolosa zamiast 1, zrobiłem tak aby dać wam troche do myślenia z ulepszaniem tego budynku ewentowego :)

Dodałem też nowy budynek GPC,
 
Ostatnia edycja:

Jake Long

Baron
Prosiłbym jeszcze o wersję z obroną w ataku. Ewentualnie link do arkusza kalkulacyjnego w którym to zamieszczasz. Bardzo pomocne!
 
Do góry