[Perły Architektury] Szybsze kupno PR i ich wrzucenie w perłę - za monety

Co wypadałoby zrobić z tymi przyciskami? Proszę wybrać jedno lub 2 najlepsze rozwiązania


  • W sumie głosujących
    13

Wescu

Szlachcic zagrodowy
Witam, przydarzyła mi się taka niecodzienna sytuacja - otóż.. nie kupowałem dość długo PR za monety.

Po wykorzystaniu wszystkich PR (z paska oraz z paczek) w okienku perły jest możliwość kupna i wrzucenia PR za diamenty i nie ma takiej opcji, żadnego przycisku, by kupić PR za monety, co jest bardzo uciążliwe.
Dlaczego tak się dzieje? Otóż jeśli posiada się jakiekolwiek PR to są przyciski 1PR; 10PR oraz pasek do wpisania PR. Po wykorzystaniu wszystkich PR pasek do wpisywania staje się szary, "nieaktywny", a przyciski dodatkowo obok siebie mają cennik za diamenty 50 diamentów 1PR; 500 diamentów 10PR.

Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek skorzystał z takich przycisków, wydaje mi się że 10PR za 500 diamentów to za droga cena i prędzej zrobił to missclickiem jeśli nie ma zabezpieczenia na diamenty (no kto mi tutaj nie przyzna racji?)
Warto zaznaczyć, że korzystając z "+" obok pasku PR można kupić punkty rozwoju za monety ORAZ za diamenty, więc według mnie zbędne są przyciski z diamentami w oknie z perłami

Aby kupić PR za monety oraz wpłacić je w perłę, należy:
1. wyjść z perły
2. wybrać "+" przy pasku z PR
3. kupić 10PR po wybraniu 3 opcji
4. wejść w daną osobę, której wrzucamy PR (poprzez czat lub liste znajomych)
5. wybrać perłę z czatu lub z listy pereł gracza
6. wpłacić 10pr, które wcześniej kupiliśmy przyciskiem
...i tak w kółko (ponieważ jest limit na pasku do 10PR) - jest to jedyna droga do kupna PR za monety
Aby kupić PR za diamenty:

1. wystarczy skorzystać z przycisku, który znajduje się w każdej perle (oczywiście jak nie mamy ani jednego PR na pasku i w paczkach)

6 kroków vs 1 krok

Dałoby się zrobić opcje kupna większej ilości PR tak aby nie blokowało na 10PR, a chociaż na 100PR?
Albo żeby nie było opcji za diamenty w oknie z perłą, tylko przyciski do kupienia PR za monety?
Co o tym sądzicie, forumowicze? Zostawiam ankietę do głosowania :::cool:

Nie wiem, dlaczego akurat blokuje na 10PR kupno za monety, skoro zbiory można zbierać do 100PR

** opis do ankiety: po wpisaniu ilości PR w takie pole mogłoby dodatkowo obliczać koszt PR za monety - wpisujemy 50 to gra podaje nam koszt w monetach ile by takie 50PR kosztowało i tak dalej - taki pomysł z mojej strony :)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
na nowym swiecie PR za diaxy to standard np ;D

Jakies 6 miesiecy wstecz mozna bylo kupic max 1 pr, i tak trzeba bylo klikac :D

ale prawda, ze takie 100 PR na raz by sie przydało
 
Do góry