[Inne] szybsza opcja kupowania PR za MONETY

pomysł dobry?

  • TAK

    Głosy: 28 93,3%
  • NIE

    Głosy: 2 6,7%

  • W sumie głosujących
    30

GANJA FARMER

Szlachcic zagrodowy
szybsza opcja kupowania PR za monety, mam ich dość dużo, czas który bym na to poświęcił, byłby zapewne ogromny!!

Opcja:

"kup 1 PR"
"kup 10 PR"
"kup 100 PR"

byłaby ok :)

ew przy monetach PLUSIK (jak przy diamentach) i okienko gdzie wpisujesz jaka ilość PR byś chciał i po zatwierdzeniu wskakuje Ci na pasek (pisałem niżej)
 
Ostatnia edycja:

Valhan

Wójt
Sam nad tym ostatnio myślałem że dobrze byłoby jakoś ułatwić kupowanie PR za złoto i myślałem nad czymś w rodzaju suwaka ale taki pomysł też jest całkiem dobry, dlatego jak najbardziej jestem ZA. Na chwilę obecną za złoto mógłbym kupić ok 23k PR i wyklikanie tego zajęłoby mi wieczność...
 

GANJA FARMER

Szlachcic zagrodowy
Sam nad tym ostatnio myślałem że dobrze byłoby jakoś ułatwić kupowanie PR za złoto i myślałem nad czymś w rodzaju suwaka ale taki pomysł też jest całkiem dobry, dlatego jak najbardziej jestem ZA. Na chwilę obecną za złoto mógłbym kupić ok 23k PR i wyklikanie tego zajęłoby mi wieczność...
ew przy monetach PLUSIK (jak przy diamentach) i okienko gdzie wpisujesz jaka ilość PR byś chciał i po zatwierdzeniu wskakuje Ci na pasek
 

Werku83

Szlachcic zagrodowy
Jak najbardziej za niekoniecznie opcja 10pr 100pr itd ale może np suwak min do max i tyle kupujesz ile chcesz. U mnie tez dużo PR zalega w monetach.
 

MaraJade

Szlachcic zagrodowy
Oczywiście że pomysł jest dobry i jakieś ułatwienie/przyśpieszenie tego procesu musi się znaleźć w końcu zaimplementowane do gry. Dlaczego ktoś głosowałby na nie :D, poza programistami którzy musieliby się za to wziąć i to zrobić nie rozumiem.
 
Do góry