Szybki dostęp do ekwipunku. [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się wam ten pomysł?

  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser625

Guest
Moim pomysłem jest umieszczenie w oknie drzewka badań, w oknie perły architektury, w oknie rynku i w oknie miasta innego gracza klawisza, który by nam odpalał ekwipunek w danym miejscu. Ułatwiło by to na przykład używanie paczek z punktami rozwoju w danych miejscach. W tej chwili gdy chcemy przykładowo przeznaczyć 5 paczek z 10 punktami rozwoju na jakieś badanie musimy: Wejść w ekwipunek -> Wybrać Paczkę -> Uaktywnić ją -> Wyjść z ekwipunku -> Wejść w drzewko badań -> Dodać punkty -> Wyjść z drzewka badań -> Wejść w ekwipunek itd. aż do końca. Gdyby był przycisk taki jaki staram się zaproponować zmniejszyłoby niepotrzebną ilość czynności do wykonania w celu wykorzystania paczek z punktami rozwoju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11771

Guest
Jestem na tak - mnie też to czasami męczy: Wejdź w ekwipunek -> Wyjdź z ekwipunku i tak na okrągło...
Dobrze, że znalazł się ktoś kto o tym napisze.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej jestem na tak :)
Obecna sytuacja z ciągłym ''wychodzeniem'' po każdą paczkę jest irytująca.
 

DeletedUser5421

Guest
Dobry pomysł. To wychodzenie i wchodzenie jest wkurzajace
 

DeletedUser7795

Guest
Pomysł jest bardzo dobry. Taki przycisk bardzo się przyda.
 

DeletedUser625

Guest
I jak tam droga nasza Drużyno polskiego FoE. Raczy ktoś tu zajrzeć?
 

DeletedUser4922

Guest
Oczywiście na tak :) Jednak nie wiem czy przejdzie coś takiego, pewnie za bardzo by nam gre ułatwiło . . .
 

DeletedUser10928

Guest
100% TAK! Ułatwiło by to wydawanie pkt. w perły :) Przydatne także tym którym komputery mulą...
 

DeletedUser6326

Guest
TAK, TAK, TAK i jeszcze raz TAK <3

....Jednak nie wiem czy przejdzie coś takiego, pewnie za bardzo by nam gre ułatwiło . . .

Owszem, ekipa FoE wielokrotnie wspominała, że nie mają szansy przejścia pomysły, które miałyby ułatwić grę. Ale - w tym pomyśle nie chodzi przecież o UŁATWIENIE gry, tylko o UDOGODNIENIE związane z jej obsługą. A to chyba zasadnicza różnica, prawda?
 

DeletedUser4922

Guest
TAK, TAK, TAK i jeszcze raz TAK <3



Owszem, ekipa FoE wielokrotnie wspominała, że nie mają szansy przejścia pomysły, które miałyby ułatwić grę. Ale - w tym pomyśle nie chodzi przecież o UŁATWIENIE gry, tylko o UDOGODNIENIE związane z jej obsługą. A to chyba zasadnicza różnica, prawda?

uhh nie zrozumiałeś mojej ironii :) Powstało już wiele pomysłów, które miały na celu poprawienie płynności gry i skończyło się na powstaniu :) 1 - Ponumerowanie jednostek według budynku 2 - oznaczenie zwykłą kolorową ramką jednostek niezależnych. To te, które czekają na wprowadzenie mnóstwo czasu i raczej sobie jeszcze bardzo długo poczekają :)
 

DeletedUser9756

Guest
Jak grałem to na starszych światach, to się irytowałem mając nawet po 100 paczek PR, które chciałem nagle wydać :) Jestem na tak :) Ale sądzę, że wprowadzą jako "drobną zmianę" :p
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli w ogóle ma to szanse na realizację.

Jestem na TAK i tym samym 18 głosów.
 

DeletedUser625

Guest
Właściwie to prawie cały pomysł został zrealizowany (oprócz okienka rynku). Nie wiem czy wy go zgłosiliście czy ktoś was uprzedził, ale jeśli jeszcze nigdzie tam nie ma, to zgłoście to jako same dodanie możliwości brania paczek i kupowania PR w oknie rynku. :)
 
Do góry