[Perły Architektury] Szukanie graczy z daną perłą

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19178
  • Data rozpoczęcia

Warte wprowadzenia?


  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser19178

Guest
Moim pomysłem jest wprowadzenie możliwości na szukanie graczy posiadających daną perłę architektury. Mogła by to być oddzielna zakładka w grze lub w rankingu pereł architektury nie wyszukiwało by się graczy lecz właśnie daną perłę archutekrury. Proszę o rozważenie mojego pomysłu oraz o uzasadnianie negatywnych opinii. Pozdrawiam :)
 

DeletedUser19178

Guest
Pomysł fajny , tylko raczej tego nie wprowadzą . Najpierw by musieli ranking pereł dodać do apki na telefon
Żeby chociaż na początku wprowadzili na komputerze, to by już było coś :)
 

DeletedUser10716

Guest
no wystarczyłoby, żeby w rankingu pereł dodać menu rozwijane, i tam wybierałoby się perłę, tak jak np. dany towar na targu i tyle i wtedy pokazałby się ranking tylko dla danej perły, to chyba wystarczyłoby :) dla mnie za łatwo, ale dam + xD
 

Von Grun

Wicehrabia
Nie, w zupełności wystarczyłoby to co Autor miał na myśli, żeby po wpisaniu w wyszukiwarce Arka, wyskakiwały tylko same Arki. Teraz w zakładce perły w rankingu, po wpisaniu nazwy perły w wynikach pokazuje brak gracza.
Można dodać sortowanie po nazwie gracza, perłach, gildiach itp, ale wydaje się, że zwykłe wpisanie nawy perły byłoby prostsze i wygodniejsze.
 

DeletedUser17388

Guest
Jestem za. To aktualne wyszukiwanie jest zbędne, jak znam nick gracza to mogę inaczej sprawdzić jakie ma perły.
Ostatnio szukałem planów banku nasion i musiałem przelecieć ponad 1000 stron żeby sprawdzić kto ma (pewnie dalej bym znalazł więcej).
Wyszukiwanie perły albo sortowanie pereł było by bardzo pomocne
 

DeletedUser20269

Guest
Tego właśnie mi brakuje.
Z tym to plany alcatraz wbiłbym w 3 tygodnie max.;)
Jestem na tak , ale znając życie tego nie wprowadzą bo duża część fajnych pomysłów popieranych przez społeczność idzie do kosza.
Za to wprowadzają rzeczy które chce 5 osób a wszyscy pozostali krytykują te pomysły negatywnie.
 

DeletedUser

Guest
nie pamietam gdzie i nie chce mi sie szukac - ale to juz bylo pisane i podane przezemnie jako pomysl
 
Do góry