Dinegu: Potrzebuję Szukam planów

Witajcie, poszukuję planów kilku pereł, część z nich jest niepopularna, więc znalezienie ich jest zwyczajnie trudne. Chętnie wpłacę na 1.9 lub więcej, na dowolne miejsce, w następujące perły:
- Latarnia z Faros
- Strażnik Żywiołów
- Latająca Wyspa
- Gaja
- Wyrocznia Delficka.

Jeśli ktoś posiada wymienione perły, chociaż jedną z nich, i ma zamiar podnieść je o chociaż jeden poziom, niech napisze do mnie w grze, na świecie D.
 
Ostatnia edycja:

Feandil

Wójt
Tak się zastanawiałem, co by tu porobić dalej. Delfa na razie zakończyłem (jest 80 xD )... to może teraz Faros?

Free BUMP!
 
Podbijam!

W dalszym ciągu poszukuję planów wymienionych pereł:
- Latarnia z Faros
- Strażnik Żywiołów
- Latająca Wyspa
- Gaja
- opcjonalnie Wyrocznia Delficka

Jeśli rozbudowujesz którąś z nich, chociaż o jeden poziom, napisz do mnie w grze, na świecie D. Stawka, na jaką wpłacę, do ustalenia, z przedziału 1,9 - 2,0 :)
 
Podbijam!

W dalszym ciągu poszukuję planów do:
- Strażnik Żywiołów,
- Gaja,
- opcjonalnie Wyrocznia Delficka.

Osoby ze świata D, posiadające te perły i chcące je w najbliższym czasie rozbudować, choćby o 1 poziom, proszę o wiadomość w grze. Wpłacę dowolnie ustaloną stawkę z przedziału 1,9 - 2,0, na dowolnie wybrane przez Was miejsce.
 
Podbijam!

W dalszym ciągu poszukuję planów Gai. Przyjmę dowolne miejsce, na dowolną stawkę, bo potrzebuję bardzo dużej ilości planów. Chętnych proszę o wiadomość prywatną na świecie D.
 
Do góry