[Walki] Szablony armii atakującej / obronnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 15 78,9%
  • Nie.

    Głosy: 3 15,8%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 5,3%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser7795

Guest
Witam,
zgłaszam pomysł na utworzenie szablonów armii atakującej i obronnej. Dzięki temu jednym kliknięciem będziemy mogli wybrać armię atakującą albo obronną. Przykłady:

  • Armie atakujące:
1) 1 czołg + 7 łotrów
2) 1 ciężkozbrojny czempion + 7 łotrów
3) 1 szybki czempion + 7 łotrów
4) 1 poborowy + 7 łotrów

  • Armie obronne:
1) 4 czołgi + 4 snajperów
2) 8 ciężkozbrojnych czempionów
3) 8 poborowych
4) 4 czołgi + 4 działa szybkostrzelne

Aby wybrać armię atakującą klikalibyśmy tylko cyfrę-przycisk, który odpowiada danemu szablonowi i armia byłaby wybrana. Nie trzeba by było wybierać każdej jednostki osobno.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser18000

Guest
Nie głosuję, ale chcę wyrazić zdziwienie, że wciąż widzę że komuś żal czasu na parę kliknięć.
Nie rozumiem tego, przecież po to się gra żeby spędzić czas, niema żadnej nagrody za skończenie gry, o ile to jest możliwe?
Więc po co wszystkie walki toczyć automatycznie itp.?
 

DeletedUser18610

Guest
Co do motywacji to rozumiem. Mi też się nie chcę klikać, ale żeby próbować wprowadzić coś takiego do wojska? ...
Nie.
 

DeletedUser16730

Guest
ale żeby próbować wprowadzić coś takiego do wojska? ...
Nie.

Nie żebym jakoś specjalnie lobbował, w sumie też byłbym pewnie na nie, byłbym gdyby nie to francowate mulenie przy dobieraniu jednostek. Czasem dłużej je dobieram niż automat walczy. W ogóle połowa rzeczy by nie przeszkadzała gdyby nie muliły i nie szukałbym innych rozwiązań.
 

DeletedUser18610

Guest
@jan-maria-scyzoryk Ja mam fajny sposób. Walczę tylko zależnymi, a niezależnych zostawiam sobie na czarną godzinę (zwykle kilkaset ich się do tego czasu zbiera). Włączam filter i szybko mogę dobierać armię. A jak ktoś walczy niezależnymi to filtrami się szybko wybiera.
Dlatego nie wiem po co takie szablony miałyby być, wszystko jest dobrze.
 

DeletedUser16730

Guest
@XXel Nie mam zależnych, w ogóle koszar nie mam. Wszędzie mam tylko kryjówkę i alca. Ale to nawet nie chodzi o filtry, zwyczajnie po kliknięciu jednostki potrafi kręcić ładowanie za każdym razem zanim wrzuci. Czasem jak chcę wymienić wszystkie to dostaję nerwicy.
 

DeletedUser17348

Guest
Przeczytałem posty na tak i na nie. Przyznaję, że przekonał mnie argument z muleniem gry, bo często tego doświadczam na dobrym sprzęcie i na dobrym necie. Jestem za
 

DeletedUser17220

Guest
Jestem za. A jeśli nie przejdą szablony, to może chociaż przycisk "Wymień na zdrowe"
 

DeletedUser7795

Guest
Po najechaniu myszką na cyfrę, która oznacza numer szablonu armii wyświetlał by się skład armii.
 
Do góry