Symulowanie walk

  • Rozpoczynający wątek Majk8
  • Data rozpoczęcia

czy chcesz aby wprowadzono symulowanie walk?

  • tak

    Głosy: 10 58,8%
  • nie

    Głosy: 7 41,2%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
Chciałbym aby wprowadzono symulowanie walk . Że nie musisz sterować wojskiem i brać zakończ bitwę i ruch automatyczny tylko że jak atakujesz wciskasz symulacja i od razu po tym wyskakakuje ci czy wygrałeś wojne lub przegrałeś ,straty wojsk itd.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symulowanie walk

Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś bardzo potrzebny element, ale może dlatego, że zwykle nie zdaję się na komputer, ciekawiej jest kierować samemu. A ta walka automatyczna na przyspieszeniu koszmarnie długo też nie trwa. Bardziej mi się podobał wspominany przez kogoś innego pomysł z przyspieszeniem/pominięciem animacji podczas walki.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Symulowanie walk

Symulacja tu nie wypali bo:

- za dużo możliwości (zadanie analizy każdego ruchu już na samym początku daje ponad 10 możliwości na jednostkę) ew wynik musiałby być podany procentowo, czyli że że wszystkich możliwych kombinacji ruchów mamy np 50% na wygraną.
- nie ma tu po prostu dwóch armii, które walczą bez naszej ingerencji, co znacznie by ułatwiło zrobienie symulacji

Do tego symulacja ma inne znaczenie. Tobie po prostu chodzi o natychmiastowe zakończenie walki, no ale przecież jest już ona przyśpieszona.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Symulowanie walk

Tez nie widze takiej potrzeby, wlasciwie co robic w grze, skoro walka to chyba jedyny element na ktory tak naprawde mozna poswiecic pare minut, chyba, ze ktos lubi klocki ukladac i cały czas przeklada budowle z miejsca w inne miejsce. Domki dalej to czas 1-4-8h wiec juz nie ma klikania co 15 min. na szczescie.

No coz symulacja np wygenerowala by 10 wynikow z walk z czego mozna by wybrac ten wygrany na przykled :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Symulowanie walk

I tym sposobem zabiłbyś strategiczny element gry :)
Bo co to by była za strategia, jeśli wybierasz wygrany wynik z symulatora i po krzyku?
Przykro mi, ale nikt się nie zgodzi na zmniejszenie wysiłku umysłowego wkładanego w tą grę :)

Co do planowania i budowania: pograj jeszcze trochę, to zobaczysz ile potem trzeba się natrudzić :D.
 

DeletedUser401

Guest
Odp: Symulowanie walk

Wydaje mi się, iż jest taka opcja - zakończ bitwę. Ale nie jestem pewien, bo użyłem tylko raz, po czym jednostki wszystkie zaczęły się trząść. Zatem zamknąłem przeglądarkę i otworzyłem ponownie. Po zalogowaniu się zobaczyłem, że straciłem jednostki, które wystawiłem, więc sądzę, że przegrałem.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Symulowanie walk

żadnego symulowania walk!
w końcu pkazała sie gra na przeglądarke gdzie wojny i bitwy niesą tylko na zasadzie wyślij wojsko sprawdź raport tylko wymaga dobrej strategi i umiejętnego poruszania armią bo tryb walki jest genialny wręcz aż przypomina sie stary dobry heroes ;P
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Symulowanie walk

żadnego symulowania walk!
w końcu pkazała sie gra na przeglądarke gdzie wojny i bitwy niesą tylko na zasadzie wyślij wojsko sprawdź raport tylko wymaga dobrej strategi i umiejętnego poruszania armią bo tryb walki jest genialny wręcz aż przypomina sie stary dobry heroes ;P

Dlatego miedzy innymi to mi pasuje, a boje się, ze niedługo będą drugie plemiona czy inna tego typu... gdzie strategia to liczba czlonkow w sojuszu... sledzac pomysly to glowny kierunek.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Symulowanie walk

Nie wiem dlaczego duża liczba graczy pragnie z tej gry zrobić coś pomiedzy Plemiona-mi a Grepolis ??
Jestem przeciwny pomysłowi symulowania walk.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Symulowanie walk

Jest dobrze tak jak jest. Bo nawet nie ma dużej możliwości splądrowania kogoś z każdego surowca. Tylko jest limit 1 budynek dany który jest gotowy do tego. Czujesz wielką stratę przez to że Ci ukradnie 80 złota czy tam 300 zaopatrzenia?:D Bo ja osobiście nawet tego nie odczuwam. A w plemionach jest odczuć jak Ci splądrują cały spichlerz albo większą ilość wiosek :D Po drugie to są dwie inne gry.
 
Do góry