Sygnatura

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18348
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18348

Guest
Witam ,moja sygnatura nie wyświetla się,dlaczego? Rozmiar jest standardowy ,nie widzę innych wymiarów, w ogóle chyba nie ma tu podanych wymiarów jakie obrazy są dopuszczalne :\
 

DeletedUser18348

Guest
O to super, tylko szkoda , że ja nie widzę, a odświeżenie nic nie da, nie jestem laikiem w tych sprawach ;)
 

DeletedUser18348

Guest
Ja, niestety, też widzę... sygnatura powinna się składać z jednej linijki tekstu, a nie migającego obrazka na pół ekranu :/
Sygnatura forumowa to nie tylko podpis/ napis/ tekst pod postem, ale również userbar ,czyli grafika w wymiarach podanych przez dane forum, ale ktoś tu staroświecki jest, chyba z epoki kamienia łupanego :D

Na wszystkich forach mają sygnatury graficzne,Jomacha to ,że nawet awatara nie umiesz wstawić to chyba nie moja wina ,naucz się,a nie zazdrość :p

P.S. Kiedy zaczęłam grę,znajomy z Epoki oceanu napisał mi :'' Uważaj na oszustów i nie pisz nic na forum,bo przez Twój nick zmiotą Cię z powierzchni ziemi ,tam są pesymiści,alkoholicy i pseudointelektualiści''
...i chyba miał rację :haha:
Jeszcze mógł dodać ,że chamy8>

To wszystko nic, ja dam radę ze wszystkimi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18348

Guest
Ohhh , jestem zaskoczona , szkoda,że posty graczy zostały usunięte :( według mnie były na temat .
Z sygnaturki zrezygnowałam, w takim razie proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję .
Nie było tematu :D

P.S. Jomacha to kobieta...bez komentarza.................................................................................................
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19277

Guest
Ohhh , jestem zaskoczona , szkoda,że posty graczy zostały usunięte :( według mnie były na temat .
Z sygnaturki zrezygnowałam, w takim razie proszę o zamknięcie tematu. Dziękuję .
Nie było tematu :D

P.S. Jomacha to kobieta...bez komentarza.................................................................................................

Hehe a myślałaś,że Jomacha to facet, tylko kobieta kobiecie może pióra podcinać.
 

DeletedUser16730

Guest
Ohhh , jestem zaskoczona , szkoda,że posty graczy zostały usunięte :( według mnie były na temat .

PablooS uznał, że nie były, ale to jak widać jest:

P.S. Kiedy zaczęłam grę,znajomy z Epoki oceanu napisał mi :'' Uważaj na oszustów i nie pisz nic na forum,bo przez Twój nick zmiotą Cię z powierzchni ziemi ,tam są pesymiści,alkoholicy i pseudointelektualiści''
...i chyba miał rację :haha:
Jeszcze mógł dodać ,że chamy8

Chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać fenomen moderatora.

P.S. Jomacha to kobieta...bez komentarza.................................................................................................

To coś zmienia?
 

DeletedUser18348

Guest
To coś zmienia?

Posty graczy (i mój jeden) są usuwane w tym temacie, więc chyba nie ma sensu ciągnąć tego dalej ;) Tylko nie bardzo wiem, dlaczego temat jeszcze nie został zamknięty :D

Czytanie czegoś z kontekstu mija się z celem :?

p.s. Scyzoryk a tam,tam,tam w moim cytacie przy chamach ósemka Ci wyszła czyli 8 chamów:haha::haha::haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry