Świetna promka

Status
Zamknięty.

MarioSmi666

Szlachcic zagrodowy
Wy tak na serio ?

Brawo, brawo... Brawo !!! oby więcej takich "promocji" :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20230210-104646.png
    Screenshot_20230210-104646.png
    770,2 KB · Wyświetlenia: 72
  • Screenshot_20230210-104748.png
    Screenshot_20230210-104748.png
    732,9 KB · Wyświetlenia: 72
Ostatnia edycja:

Odpadlo

Baronet
nawet jak ktos zaczyna gre to wydac 400zl za 50k medali ? xDDDD sam nie wierzylem ;p o co z tym chodzi wlasnie ? na jakie inne oferty mozemy liczyc?? xD 100k monet za 400zl? xD
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jeżeli mamy robić bezy, to bicie piany nie wystarczy. Przydało by się trochę cukru.
Jaki cel/sens ma ta dyskusja? Tu właśnie macie odpowiedź dlaczego tak niewielka grupa graczy udziela się na forum.
Promocja, jak promocja. Ktoś ją wymyślił. Czy ktoś skorzysta? Prawdę mówiąc, to niech się tym martwi właściciel gry.
Tutaj pada zarzut, że za diamenty oferują nam badziew. Już widzę ten krzyk, że FoE idzie w kierunku P2W, gdyby w promocji za diamenty pojawił się budynek z solidną dawką % do ataku.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Jeżeli mamy robić bezy, to bicie piany nie wystarczy. Przydało by się trochę cukru.
Jaki cel/sens ma ta dyskusja? Tu właśnie macie odpowiedź dlaczego tak niewielka grupa graczy udziela się na forum.
Promocja, jak promocja. Ktoś ją wymyślił. Czy ktoś skorzysta? Prawdę mówiąc, to niech się tym martwi właściciel gry.
Tutaj pada zarzut, że za diamenty oferują nam badziew. Już widzę ten krzyk, że FoE idzie w kierunku P2W, gdyby w promocji za diamenty pojawił się budynek z solidną dawką % do ataku.
dokładnie
 
Jeżeli mamy robić bezy, to bicie piany nie wystarczy. Przydało by się trochę cukru.
Jaki cel/sens ma ta dyskusja? Tu właśnie macie odpowiedź dlaczego tak niewielka grupa graczy udziela się na forum.
Promocja, jak promocja. Ktoś ją wymyślił. Czy ktoś skorzysta? Prawdę mówiąc, to niech się tym martwi właściciel gry.
Tutaj pada zarzut, że za diamenty oferują nam badziew. Już widzę ten krzyk, że FoE idzie w kierunku P2W, gdyby w promocji za diamenty pojawił się budynek z solidną dawką % do ataku.
Może kolega chcę poznać opinie o tej świetnej promocji.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Może kolega chcę poznać opinie o tej świetnej promocji.
Wydaje mi się, że opinię na temat promocji powinni wyrazić gracze, którzy potrzebują oferowanego towaru (w tym wypadku medali). Nie mam potrzeby, więc nie jestem zainteresowana promocją => nie potrafię oszacować wartości oferowanego towaru.
Na miejscu autora tematu zastanowiłabym się raczej DLACZEGO pojawia się w promocji coś, czego niektórzy mają na stanie w nadmiarze.
 

Atli

Hrabia
*DLACZEGO pojawia się w promocji coś, czego niektórzy mają na stanie w nadmiarze.
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Widocznie "promocja" jest skierowana do graczy, którzy medali mają niewiele a ich potrzebują. Dlaczego tak niewiele graczy udziela się na forum? Mogę się tylko wypowiedzieć we własnym imieniu - gram rekreacyjnie bo na taką grę mam ochotę. Mówiąc kolokwialnie - czy będę pierwszy czy 100 w rankingu, poziom gildii, walki gildii itp. wisi mi to jak kilo kitu u sufitu. Reasumując- nie chce mi się :-P
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Widocznie "promocja" jest skierowana do graczy, którzy medali mają niewiele a ich potrzebują. Dlaczego tak niewiele graczy udziela się na forum? Mogę się tylko wypowiedzieć we własnym imieniu - gram rekreacyjnie bo na taką grę mam ochotę. Mówiąc kolokwialnie - czy będę pierwszy czy 100 w rankingu, poziom gildii, walki gildii itp. wisi mi to jak kilo kitu u sufitu. Reasumując- nie chce mi się :-P
to co robisz na tym forum? Grając w gre chce sie byc jak najlepszym, miec jakiś cel, nawet kopiąc piłke na podwórku z kolegami się chce wygrać...
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Współczuję Twoim znajomym, rodzinie i wszystkim z którymi masz kontakt. Realny czy też wirtualny.
wiem, ze w Polsce ambicja i chęć zaistnienia jest porządnie stłamszana i sie od małego uczy, siedziec cicho, nie wychylać nosa, byleby nie znać swojej wartości i dobrych stron.
Chwalenie i pokazywanie swoich sukcesów też be bo przecież innym moze byc przykro, jak to tak etc.
dziwić sie potem ze Polska to kraj takich miernot.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Podziwiam Waszą zdolność do przejścia od tematu promocji, którą ktoś dostał w grze po dywagacje na temat stanu polskiego społeczeństwa...

Temat już od samego początku dryfuje w dziwną stronę, wątków odnośnie promocji różnych była tu już masa, zatem zamknę, żeby nie mnożyć bytów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry