Święta - czas refleksji i wielkiej zmiany :) WESOŁYCH ŚWIĄT ^_^

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Drodzy forumowicze, gracze, Team FoE :)

Chciałbym Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, by ten czas spędzony wśród rodzinnej atmosfery, był też czasem przemyśleń i refleksji.

Życzę sobie oraz Wam wszystkim, byśmy jednak mimo różnych poglądów, uczynili to forum jako miejsce w którym zacierane są różnice poglądowe i w spokojnej tonacji, rozwijali swoje zdania/poglądy na tematy, które dotyczą nas wszystkich, a mianowicie wszechogarniający nas Świat Forge Of Empires o który walczymy, by był coraz to lepszy i doskonalszy :)

Wesołych Świąt oraz szampańskiego Sylwestra życzy Apocalypto
 

Fatherland

Książę
Przyłączam się do wyżej wymieniowych myśli również życząc Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku, a na co dzień przede wszystkim dużo zdrowia dla Wszystkich, nie tylko do Forum i FoE ale też zdrowia w tzw. życiu w realu :) Zdrówka! :)
 

DeletedUser

Guest
proponuję przenieść ten temat. do off-topu. bo to na pewno nie jest temat do dyskusji :D
życzę MOD'om świątecznego nastroju przy tej operacji ;)
 

DeletedUser101

Guest
Przenoszę tam gdzie jego miejsce.

W imieniu Teamu FoE dziękuje za życzenia:)
 

DeletedUser4340

Guest
zapomnieliscie o najwazniejszym zyczeniu :
aby IG zrealizowało chociaz kilka pomysłow które padly tutaj na forum
 

DeletedUser

Guest
Tu się znalazł temat. A ja się dziwiłem, że nagle go nie było.
No więc co? Więc mam nadzieję, że u każdego święta były udane i spędzone w rodzinnej atmosferze.
A teraz życzyć mogę wesołego okresu poświątecznego. I tego właśnie Wam życzę.
zapomnieliscie o najwazniejszym zyczeniu :
aby IG zrealizowało chociaz kilka pomysłow które padly tutaj na forum
W zwyczaju i tradycji, życzyć powinno się realnych rzeczy :p
 

DeletedUser

Guest
myślę, że możemy zacząć składać powoli życzenia wielkanocne.... smacznego jajka i wielu zajączków! ;)
 

DeletedUser5005

Guest
święta,święta i po świętach :( To teraz życzenia sylwestrowe! JEST NOWY ROK JEST IMPREZA!
 
Do góry