Świątynia

  • Rozpoczynający wątek dannyldannyl
  • Data rozpoczęcia

Czy powinno się wprowdzić świątynie??;)

  • Tak

    Głosy: 4 44,4%
  • Nie

    Głosy: 4 44,4%
  • Obojątne

    Głosy: 0 0,0%
  • 50% na tak 50% na nie

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser

Guest
Proponuje wprowadzić budynek:
Świątynia
Od samego początku już od epoki kamienia ludzie musieli wytłumaczyć sobie skąd się wzięli i tak powstli pierwsi bogowie w epoce kamienia łupanego bogami:
bóg ziemi
bóg wody
bóg ognia
bóg powietrza

bóg ziemi-bóg dobry i itościwy dla człowieka jedanak musisz uzbierać łaski (uzupełniające się z czasem)jak przy każdym bogu bo nic zadarmo trzeba najpierw czcić boga przez długi czas by nam pomógł
bóg wody-boga tego trudno o co kowliek prosić jest dlaludzi zupełnie neutralny jednagrze moża go ubłagać o czary
bóg ognia-bóg wielce okrutny uwielbia niszczyć. Z zamiłowaniem krzyrzuje ludzią plany ale za odpowiednią ilość łask zwórci swój gniew przeciw twemu wrogowi.

bóg ziemi- 1.)dzięki jego chojności otrzymujesz 100 złota i 100 (tych jakby ptk budowy) za 300/500 łask
2.)bóg lituje się nad tobą i po błaganiach skraca o 10% wszystkie zlecania w odadzie 400/500
bóg wody- 1.)Zalewa osade wroga co niszcze mu o jeden poziom losowy budynek 200/500
2.)bóg daje ci się ubłagać i daje możliwośćochrony przed zaaniem na 12h
bóg ognia- 1.)płapka na wrogów-gdy wrogowi chcą wstąpić na twój teren nagle ziemia zazyna się palić i wróg traci 10-20% płapka działa 12h 500/500
2.) w osadzie wroga zaczyna się pożar i mieszkańcy rzucają się by go ugasić i zapominają na jakiś czas o pracy-mieszkańcy produkują 50% mniej surowców (złota itp) 400/500
bóg powietrza- bierze pod ochrone twoje miasto przed negatywnymi czarami na 12h 500/500
zwieksza siłe twoich jednostek broniących twoja wioske o o 10% 500/500
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świątynia

Kolega cossak789 zaczął już motyw wiary TUTAJ. Idziesz w trochę inną stronę z bogami, ale wydaje mi się, że przejrzyściej byłoby dyskutować na ten temat w jednym miejscu. Przynajmniej mielibyśmy konkretne zestawienie dwóch propozycji, niektórzy już swoje trzy grosze w tamtym temacie dołożyli.
Nawiasem mówiąc, to mnie się bardziej podoba nie nawiązywanie do konkretnych, współczesnych religii i wyznań.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Świątynia

Oj to grepo... nie wiem czemu, niektorzy chca miec jedna gre, zadnej indywidulnosci.
 

DeletedUser401

Guest
Odp: Świątynia

Według mnie dobrze jest jak jest. Jeśli chcesz bogów, to pograj sobie w grepolis.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Świątynia

Nie jest wcale to zły pomysł alke i tak jestem na nie ;p
 
Do góry