[Budynki] Świątynia Reliktów

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 16 94,1%
  • Nie

    Głosy: 1 5,9%
  • Nie robię wypraw

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17

bartekmod

Książę
Jako że Świątynia Reliktów ma dawać jeden bonus mam pomysł na drugi:

Towary do skarbca Gildii w ilości 1 (x5 rodzajów) na poziom z epoki o jedną niżej niż epoka Gracza

Pozwoli to zachować wyprawowy charakter Perły, bo jak wiemy do odblokowywania poziomów wypraw potrzeba właśnie towarów z epoki 1 niższej

Argumentem za jest wielkość 36 kratek jakie Perła zajmuje, ja rozumiem że malutki Zeus ma jeden bonus, ale przy takiej wielkości to trochę przesada
 

DeletedUser15227

Guest
Zeus nie daje Ci możliwości trafienia ŚW lub Studni. Pomysł fajny...ale raczej jego realizacja nigdy nie nastąpi.
 

DeletedUser15756

Guest
Pewnie szansa trafienia Studni bedzie 1 do 10000000 wieci tak rzadko kto to trafi
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Wydaje mi się, że szanse na budynki eventowe (z tych najrzadszych reliktów) są takie same. Więc śmiało możesz sobie policzyć jaka jest szansa na trafienie studni na każdym z poziomów.
I pamiętaj, jak jest jakaś szansa na dostanie czegoś, choćby była niewielka, ktoś na pewno trafi (patrz lotto), może nie od razu, ale ta gra jest nie na raz, nie na tydzień, więc nie widzę problemu by ta szansa była niewielka. Ba, wydaje mi się to konieczne, bo jakby co drugą wyprawę wypadała studnia/ŚW, to po prostu byłoby tego za dużo do ogarnięcia.

Pomysł całkiem fajny, może przejdzie ;)
 

DeletedUser17141

Guest
A ja trafiłem fontannę młodości. To to samo co studnia życzeń.
 
Do góry