Świątynia Bogactwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12592
  • Data rozpoczęcia

Czy chcielibyście tą świątynię w grze?

  • Tak

    Głosy: 8 40,0%
  • Nie

    Głosy: 12 60,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser12592

Guest
Moim kolejnym pomysłem jest eventowa świątynia, była by jak pozostałe światynie, tyle że dawała by po zmotywowaniu 1 diament, stąd nazwa Bogactwa, według mnie jest to wystarczająco, biorąc pod uwagę wielkość domu 2x2. Były już punkty, medale i plany, więc też jeden diament nie zaszkodzi.
 

DeletedUser7795

Guest
Jakby czas produkcji trwał z miesiąc to może i by nad tym pomyśleli :haha:
Niemniej jednak 1 diament by się przydał bo czasami brakuje tego jednego aby wykonać jakąś akcję w grze.
 

DeletedUser15227

Guest
Chyba ktoś z Teamu wspominał, że budynki dające diamenty nigdy sie nie pojawia w grze.
 

DeletedUser7795

Guest
Jeden budynek dający po zmotywowaniu +1 diament chyba by nie zaszkodził jeśli produkcja w nim trwałaby np. tydzień.
 

DeletedUser15227

Guest
To powinni zrobić żeby studnie życzeń nie dawały diamentów :p

A przeżywałem rozterki wewnętrzne pisząc wcześniejszego posta, zastanawiając sie czy nie dodać w nawiasie "oprócz studni życzeń". Widać, że mogłem dodać.
Studnia daje okolo +/-1% szans na wylosowanie diamentow. Statystycznie (wiem, że i tak nie uwierzysz) wychodzi 150 diamentow rocznie. Czyli trzy razy więcej od Twojej propozycji.
 

DeletedUser

Guest
ja bym tego nie postawił...
1 marny diament na 24 h? trzeba by ich miec 50 by sie opłacało...
 

DeletedUser

Guest
ale dla 1 na dobe to sie nie oplaca, a znajac devow ozapewne by byl 1 na 2 - 3 dni ... to tym bardziej.

aby bylo oplacalne postawienie 1 swiatyni tego typu powinna dawac przynajmniej 20 na dobe z lokada na max 1 budynek/ epoka
czyli w epoce kamienia max 1
w epoce brazu max 2
w epoce zelaza max 3
w epoce wczes. max 4 itd
 

DeletedUser7795

Guest
@caelian Ty byś nie postawił ale są gracze, którzy by postawili chociaż te dwie Świątynie Bogactwa.
 

DeletedUser7795

Guest
@Kozietul
Ty to potrafisz tyle optymizmu dodać, że hej. Nigdy nie mów "nigdy".
Jak śpiewa Kombi może "Sen się spełni" ;)
 
Do góry