Świat 10 - Korch - dyskusja

Towary sprzedawane za pierdyliardy PR , znowu COYS przy jakimś evencie postawi budynki Gubernatora , Psychiatryka za kasę bo gdzieś trzeba być tym pierwszym i kasa będzie się zgadzać . Świat J to trup tylko pod farmy , ostatnio 15 znajomych wywaliłem za brak aktywności .
 
Najmniej aktywny ze wszystkich polskich serwerów. Lepiej zacznij grać gdzieś, gdzie otrzymasz wsparcie i szybko dojdziesz do momentu, w którym będziesz mógł cokolwiek robić.

Niestety. Kiedyś spróbowałam tam zacząć grę, ale po czekaniu całymi tygodniami na zdjęcie ofert na targu czy znalezienie jakiejkolwiek aktywnej gildii, która przyjmie nowego gracza, odpuściłam.
 

Montaron

Rycerz
Jeśli komuś zależy na topce to plus jest taki że będzie można się wybić ;) Najważniejsza zaletą według mnie będzie to że nowy świat nie będzie tak zapełniony botami i multikontami, przynajmniej na początku. Stare serwery niestety są niegrywalne przez bierność supportu w sprawie oszustów
 

Montaron

Rycerz
Ciekawie byłoby gdyby support wreszcie zablokował mozliwość pushowania pereł, wtedy na nowym swiecie naprawdę liczyłyby się zdolnosci strategiczne a nie to kto więcej pr przetransferuje ze starych światów
 

Marik

Książę
Heh, inno bd miało dobrą okazje się wykazać, tak po 2-3 tygodniach wystarczy sprawdzić top 300 graczy, jak nie wydali setek tysięcy diamentów to zostają tylko oszuści
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Jeśli komuś zależy na topce to plus jest taki że będzie można się wybić ;) Najważniejsza zaletą według mnie będzie to że nowy świat nie będzie tak zapełniony botami i multikontami, przynajmniej na początku. Stare serwery niestety są niegrywalne przez bierność supportu w sprawie oszustów
Boty zawsze będą miały przewagę, nieważne czy to początek czy koniec świata. Na przykład nikt nie będzie ręcznie przez 24h na dobę klikał 5-minutowych produkcji, a bot może bez problemu :)
 

Bezio95

Baronet
Halo, pany supportery, rozumiem że odblokowanie technologii z GPC w trakcie, nie dołączy nas do gpc tylko trzeba będzie poczekać na następne?
 
Do góry