Supporter a Mederator?[WYWIAD]

  • Rozpoczynający wątek for wer 2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pare pytanek do supporterów i mederatorów oraz stażystów.
1.Czy bycie mederatorem jest takie extra jak się wydaję.[Odpowiadają mederatorzy]
2.Czy bycie supporterem jest takie extra jak się wydaję.[Odpowiadają supporterzy]
3.Kim byś chciał zostać mederatorem czy supporterem?.[Odpowiadają stażyści]
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
:haha:

Jakim nauczycielem? :o Myślałam, że for wer ma koło 15 lat. Widocznie coś przeoczyłam;)

Hikari, odpowiedz lepiej na pytania, jak to być zwykłym użytkownikiem forum [pytanie do Ciebie]?
Czy to takie fajne, jak się wydaje? [pytanie do Ciebie]
Jak się czujesz jako Książe krwi królewskiej? [pytanie do Ciebie]
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Jako Książę krwi królewskiej czuję się władczy, wysoki chociaż niski, i trochę jak wampir - ta krew w tytule... ;)
Moderator ma władzę (określoną, ale ma) i oczywiście może utrzymywać porządek. Ale z tego, co widzę, to ludzie szczują każdego z zielonym, niebieskim czy jakimś paskiem, bo winią ich za błędy... Trudna pomoc, ale zawsze pomoc :)
 

DeletedUser

Guest
Pytałem się mederatorów i supporterów,ale dziękuję.
Madame trafiłaś w samą 10 mam 15 lat!
 

DeletedUser9101

Guest
No, a teraz łaskawie powiedz nam, czy nie mniej. "Pracuję jako nauczyciel w szkole PODSTAWOWEJ" wydaje mi się dość znaczące. A poza tym... styl typowy dla "pierwszych kroków w wszechinternetach"
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Pytania są trochę nie na poziomie wywiadu.
Co do stażystów to nie odpowiedzą ci żadni bo aktualnie ich nie ma.
Stażysta jak już nim jest, to już jest od samego początku przypisany do stanowiska, bo to użytkownik wybiera na jakie stanowisko startuje (jeśli są akurat obie rekrutacje otwarte). Nie ma tak, że stażysta marzy sobie jakie by chciał mieć stanowisko w FoE.
 

DeletedUser

Guest
TODAKO to się jeszcze zobaczy czy ''bezsensowyny''.
To jest offtopic,a nie...:mad:
 

DeletedUser3876

Guest
Mam pare pytanek do supporterów i mederatorów oraz stażystów.
1.Czy bycie mederatorem jest takie extra jak się wydaję.[Odpowiadają mederatorzy]
2.Czy bycie supporterem jest takie extra jak się wydaję.[Odpowiadają supporterzy]
3.Kim byś chciał zostać mederatorem czy supporterem?.[Odpowiadają stażyści]

Hmmm MEDERATOR - mieszanka moderatora z mendą:haha:

Ad1 Oczywiście, że tak. Kasujemy to co nam nie pasuje a zostawiamy to co nas wychwala.
Ad2 Oczywiście, że tak. Banujemy jak leci a jak nie banujemy to szukamy powodów do bana.
Ad3 Nie ważne kim, ważne że ma się władzę:haha:

A poważniej -
grumpy-cat.jpg
 

DeletedUser3220

Guest
Pytania są trochę nie na poziomie wywiadu.
Co do stażystów to nie odpowiedzą ci żadni bo aktualnie ich nie ma.
Stażysta jak już nim jest, to już jest od samego początku przypisany do stanowiska, bo to użytkownik wybiera na jakie stanowisko startuje (jeśli są akurat obie rekrutacje otwarte). Nie ma tak, że stażysta marzy sobie jakie by chciał mieć stanowisko w FoE.
A ja tam miałam wybór i wybrałam "supporterstwo". Czemu? Bo przecież jestem podła i wredna, więc doskonale się nadaję do banowania :p
A poza tym jak czasem zaglądam na forum i czytam poniektóre żale i wywody... to aż się sama przeglądarka zamyka :p
 

DeletedUser9456

Guest
Jakie prochy bierzesz? Bo widzę że masz ładny hardkor robiąc takie tematy.
 

DeletedUser14

Guest
for wer 2 napisał:
Mam pare pytanek do supporterów i mederatorów oraz stażystów.
for wer 2 napisał:
Czy bycie mederatorem jest takie extra jak się wydaję.[Odpowiadają mederatorzy]
Tak.
for wer 2 napisał:
Czy bycie supporterem jest takie extra jak się wydaję.[Odpowiadają supporterzy]
Tak.
for wer 2 napisał:
Kim byś chciał zostać mederatorem czy supporterem?.[Odpowiadają stażyści]
Tak.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dobra zamykamy ten temat :D
Fajnie było, pożartowaliśmy, odpowiedział kto mógł :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry