Support rzadzi nagrodami?

Status
Zamknięty.

Persarum Rex

Zablokowany
Taki cytat: "Może nie opłaca się "pyskować" do supportu. Siedzę sobie cichutko i zbieram co mi "support podrzuci" - no i wpadło już ze 3x po "pińcet" i co najmniej 10x po setce. Tych mniejszych nawet nie liczę ;)"
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Skoro już mnie wywołujesz.
Liczę, że przeprowadzisz rzetelne badania w tej sprawie. Po roku badań wszyscy chętnie się dowiedzą, czy warto nie "pyskować", by mieć lepsze nagrody :)
 

Persarum Rex

Zablokowany
Już przeprowadziłem ale dla śmiesznych nagród nie "sprzedam" się na to nie licz. Zespół FoE prowadzi na mnie nagonkę i mnie szykanuje i mam na to dowody - panie pracowniku Inno Games wprowadzajacy w bład graczy bo nie znasz OWH. Kombinuj dalej.
 

Blade1984

Książę
a czyj to cytat?
już wiem ;) nie znam intencji piszącego ale domyslam się że była to ironia wywołana niektórymi twoimi wpisami. Rex nie bierz wszystkiego dosłownie, trochę dystansu;)
 
Ostatnia edycja:

Persarum Rex

Zablokowany
Hi hi support juz mnie próbuje moderować na ... czacie to może niech support wyluzuje i zacznie czytac OWH Zasady Gry i Zasady Forum?
 

Persarum Rex

Zablokowany
Dla pana moderatora taki cytat: z OWH:
"
1.1 OWH cytuję - "...Usługi związane z Grami, w tym dostęp do profili Użytkowników, forów i do umieszczania przez Użytkowników treści, takich jak teksty, zdjęcia, obrazy i animacje, oraz do korzystania z systemu pocztowego w Grach (zwanych dalej łącznie „Usługami”) PODLEGAJĄ WYŁĄCZNIE niniejszym Ogólnym Warunkom Handlowym („OWH”)..."
"13.3 Umieszczając w Grach lub na obsługiwanych przez InnoGames forach informacje w formie tekstów, zdjęć, grafik, filmów, linków, muzyki itd. (zwanych łącznie „Treściami”), Użytkownik UDZIELA InnoGames nieodpłatnie zwyczajnego, nieograniczonego przestrzennie PRAWA do POWIELANIA I PUBLIKOWANIA Treści w Grach i na obsługiwanych forach..."
Jak by pan znowu cos o "tajemnicy korespondencji" ;)
 

Borisel

Hrabia
Gdzieś na forum wspomniałem , jak wśród Polaków zanika umiejętność czytania ze zrozumieniem i zrozumienia sytuacji . I tu mamy jeden dobry przykład - albo nie wyłapał ironii skierowanej do jego własnej osoby albo (w co wątpię) nas bambuko robi udając nieświadomego . Poważnie - nie wiem czy zawinił Ci support (widzę do graczy też powoli zaczynasz startować) ale już daj na luz - na początku było zabawnie i mrocznie ale teraz jest to dość głupie
 

Markiz.

Książę
Nie wyłapał. Przyznaję się, to co napisałem było ironią, którą chciałem luźno powiązać z niektórymi wpisami @Persarum Rex na forum.
Niestety, jak to w życiu - niektórzy ludzie nie potrafią się śmiać z siebie i taki sposób pisania przekręcają "na swoją stronę".
Postaram się więcej tego nie robić, aby uniknąć kolejnej "****oburzy", jakiej przykładem jest ten wątek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry