SUPER GRA

  • Rozpoczynający wątek wiesio8
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jeszcze nie grałem na takim badziewiu gracz wiesio8 stanąłem na jednej mapce dalej nie mogę się przesunąć zgłosiłem dostałem instrukcje co zrobić wykonałem wszystko i dalej nie działa ;<
jak wiem to gra tu sporo dzieci oni karzą nam grzebać dziecia 8 letnim w kompie żeby sobie ustawić grę cholernie to chore :( po 3 zostałem wykiwany z diamentami żadne odwołanie nie pomogło :(po 4 jak można zrobić tak ge ze czym wyżej się robi badania mniejsze wydobycie surowców .monety mi się wylewają w dupke sobie je chyba wsadzę pozdrowienia milej życzę wam gry :)zapraszam na khan wars tam nie trzeba nic robić nic nie trzeba przestawiać i monety wam nie zgina a gram tam już 4 lata znajdziecie mnie na świat 7 z poważaniem wiesio 8
 

DeletedUser559

Guest
Odp: SUPER GRA

Po pierwsze trochę poprawnej polszczyzny nie zaszkodzi. Po drugie To nie jest tak że jak się rozmyślisz to oddają ci pieniądze za diamenty. Jak się już coś robi to trzeba być świadomym jakie konsekwencje to za sobą pociągnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: SUPER GRA

Musiałam to ze dwa razy przeczytać żeby zrozumieć co on napisał... :-/
 

DeletedUser

Guest
Odp: SUPER GRA

WTF? To jakiś trolling? Nie mam nic przeciwko dzieciom, ale czy wydawanie realnej kasy przez 8 latka jest normalne? W ogóle inwestycja w tę grę jest bez sensu. Nie w becie.

Noo, ale może przesadzam. W końcu Wiesio8 już w wieku 4 lat zaczął przygodę z przeglądarkowymi gierkami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: SUPER GRA

"jak wiem to gra tu sporo dzieci oni karzą nam grzebać dziecia 8 letnim w kompie żeby sobie ustawić grę cholernie to chore"

jaki to język?
 

DeletedUser6

Guest
Odp: SUPER GRA

Wszystkich, którzy chcą się podzielić swoją opinią na temat gry zapraszam do tego wątku. Nie ma potrzeby zakładać nowych tematów. Ten zamykam (i absolutnie nie jest to próba cenzury, tylko troska o porządek na forum).
Jako, że w poście kolegi pojawiło się oskarżenie, to pragnę poinformować, że każdy kto nabywa diamenty w sposób prawidłowy i za pośrednictwem gry może być pewien, że dostanie je w takiej ilości, jakiej zakupił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry