Studnia życzeń

Jesteś za pomysłem

  • Tak

    Głosy: 8 29,6%
  • Nie

    Głosy: 18 66,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Zastanawia mnie jedno, dlaczego ze studni nie dostajemy po 1 jednostce wojska.
Uważam skoro inne towary, diamenty itp. dostajemy to również też tak powinno być z wojskiem.
Diamenty wypadają bbbbbardzo rzadko to i jednostka też mogłaby wypaść jeszcze rzadziej np. 0,001 (oczywiście z tej epoki w której się znajdujemy).
Szczególnie zadowoleni byliby to gracze dopiero zaczynający (oczywiście posiadający studnię) lub którzy nie mają lub nie będą mieli Alcatraz.
Wiem, że niektórzy gracze ten pomysł odrzucą ponieważ pewnie mają już wszystko ale trzeba zrozumieć początkujących.
Proszę o wyrozumiałość.
 

DeletedUser

Guest
Sądzę, że o ile diamenty, monety, produkty przemysłowe, towary, czy nawet dobrze zapakowany miód przetrwałyby w studni, o tyle żołnierz, który cały dzień spędził pod wodą, nie będzie już użyteczny.

Poza tym mnie jednostki niezależne nie są potrzebne, a ich pojawianie się zmniejszy prawdopodobieństwo wypadnięcia diamentów, pr-ów, czy towarów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
I tak diamenty wypadają średnio raz na miesiąc jak się ma dużo studni. Na wszystkich światach mam ich chyba 15 i tak właśnie mi wypadają. Z raz na miesiąc.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja zawsze w temacie rozszerzenia studniowych prezentów mówię nie.
Raz byłam za, żeby w trakcie eventów wpadały eventowe waluty.

Powód taki jak Aminario napisał, zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia najlepszej nagrody, "starsi" gracze mający Alcatraz mogą je już lvl na kolejne poziomy co da jeszcze więcej niezależnych...

Więc nie:(
 

Mikekun

Książę
siemanko

W moim wypadku również jestem na "nie" ponieważ twój pomysł podważy sens posiadania Alcatrazu. Generalnie gracze budują tylko i wyłącznie Alacatraz z jednego powodu aby mieć właśnie jednostki niezależne które mogą spokojnie poświęcać na atakowanie sobie sąsiadów w celach grabieży albo dla pkt jak i planików. Jeśli Studnia Życzeń zyskałaby takie same możliwości jak Alcatraz, to rzesza osób wyburzyła by sobie właśnie ten budynek i wybudowała tak mniej więcej po 10 dodatkowych studni życzeń jeśli mają je w ekwipunku. W wyniku tego jestem na nie.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser4428

Guest
siemanko

W moim wypadku również jestem na "nie" ponieważ twój pomysł podważy sens posiadania Alcatrazu. Generalnie gracze budują tylko i wyłącznie Alacatraz z jednego powodu aby mieć właśnie jednostki niezależne które mogą spokojnie poświęcać na atakowanie sobie sąsiadów w celach grabieży albo dla pkt jak i planików. Jeśli Studnia Życzeń zyskałaby takie same możliwości jak Alcatraz, to rzesza osób wyburzyła by sobie właśnie ten budynek i wybudowała tak mniej więcej po 10 dodatkowych studni życzeń jeśli mają je w ekwipunku. W wyniku tego jestem na nie.

pozdrawiam Mikekun

Siema. Szczerze, to jest mi to obojętne, bo nie mam żadnej studni, ale według mnie nie masz racji. Z Alcatraz masz 100% pewności, że wypadną ci jednostki i to w ilości większej, niż bodajże 3. w studni natomiast miałbyś niewielkie szanse, aby zdobyć tylko 1 jednostkę. Dodatkowo Alcatraz daje zadowolenie.
 

DeletedUser8507

Guest
Chyba żołnierz by pod wodą nie rzetrwał a cywile obok to raczej zołnierzami nie będą
NIE-zmniejsza prawdopodobieństwo medali i diamentów
PS: Chyba już GDZIEŚ było
 

DeletedUser11123

Guest
siemanko

W moim wypadku również jestem na "nie" ponieważ twój pomysł podważy sens posiadania Alcatrazu. Generalnie gracze budują tylko i wyłącznie Alacatraz z jednego powodu aby mieć właśnie jednostki niezależne które mogą spokojnie poświęcać na atakowanie sobie sąsiadów w celach grabieży albo dla pkt jak i planików. Jeśli Studnia Życzeń zyskałaby takie same możliwości jak Alcatraz, to rzesza osób wyburzyła by sobie właśnie ten budynek i wybudowała tak mniej więcej po 10 dodatkowych studni życzeń jeśli mają je w ekwipunku. W wyniku tego jestem na nie.

pozdrawiam Mikekun


ależ się uśmiałem (jak zwykle zresztą). Alcatraz to 100% pewność ze dostaniemy od 4 do 8 jednostek dziennie + sporo zadowolenia. Już widzę jak wszyscy kasują jedną z najlepszych pereł i stawiają w jej miejsce 6 studni dla 6 sześciu szans na poziomie 0,001 dziennie na jedną jednostkę (wg pomysłu autora tematu). Weź człowieku zastanów się wreszcie co umieszczasz na forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
ależ się uśmiałem (jak zwykle zresztą). Alcatraz to 100% pewność ze dostaniemy od 4 do 8 jednostek dziennie + sporo zadowolenia. Już widzę jak wszyscy kasują jedną z najlepszych pereł i stawiają w jej miejsce 6 studni dla 6 sześciu szans na poziomie 0,001 dziennie na jedną jednostkę (wg pomysłu autora tematu). Weź człowieku zastanów się wreszcie co umieszczasz na forum

Też się uśmiałam i to jak :haha: Na pewno skasuję Alcatraz, które dziennie daje mi 9 łotrów po to, żeby dostać ze studni jedną jednostkę na kilka miesięcy. Śmieszny wniosek: "jestem na nie, bo ludzie pokasują sobie Alcatraz". A kogo to interesuje jakie kto perły stawia i co z nimi robi?

Również jestem na nie, bo jednak czekam, aż wypadną diamenty, a na pobocznych światach przydają się PR i towary z tych studni.
 

DeletedUser3876

Guest
Chyba żołnierz by pod wodą nie rzetrwał a cywile obok to raczej zołnierzami nie będą(...)
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha: Trzymajcie mnie :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
A tak na temat - Jestem na tak - bo może jakaś nowa jednostka by wypadła - płetwonurek - atakował by tylko jednostki stojące przy wodzie :haha:
 

DeletedUser

Guest
Ja bym się nie pogniewał, gdyby miały wypadać kupony do levelowania pereł :D
 

DeletedUser7795

Guest
Mówię to samo co inni: NIE.
Diamenty wpadają raz na miesiąc, albo i rzadziej.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Studnia Życzeń to studnia życzeń, a z życzeniami wiadomo jak bywa ;)

Cóż mogę rzecz, od jednostek są koszary + Alcatraz. Jak macie za mało - rozbudujcie i przebudujcie miasto. Jak dołożymy więcej "nagród" do Studni (broń Boże nie dokładajmy rozszerzeń) to szansa na Diamenty spadnie, a to nie jest pocieszające... :)
 

DeletedUser12011

Guest
na nie
Alcatraz i to co mam w koszarach mi wystarczy :)
A kolejny możliwy 'prezent' w studni to mniejsza szansa na diamenty niestety
 

DeletedUser5506

Guest
Rowniez jestem przeciwny, tyle zachodu dla jednej jednostki, to az kpina ;p
Jest wiele innych ciekawszych nagrod wspomnianych wyzej ktore by mogly wypdac ze studni, no ale zmniejszyly by one szanse na i tak rzadko spotykane diamenty.
 

DeletedUser9945

Guest
Ja jestem za, gdyż Studnia miała być namiastką Pereł, a skoro w Perłach można otrzymać jednostki to tam też powinny...
Rok temu studnia dawała wszystko to co można dostać z Pereł (oprócz diamentów), więc uznaje że teraz też powinna taką rolę spełniać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nigdzie nie pisano ze studnia ma być namiastką pereł...
Studnia ma za zadanie być studnią i dawać wodę :D
 

DeletedUser14389

Guest
Sądzę, że o ile diamenty, monety, produkty przemysłowe, towary, czy nawet dobrze zapakowany miód przetrwałyby w studni, o tyle żołnierz, który cały dzień spędził pod wodą, nie będzie już użyteczny.

Poza tym mnie jednostki niezależne nie są potrzebne, a ich pojawianie się zmniejszy prawdopodobieństwo wypadnięcia diamentów, pr-ów, czy towarów.

Mamy od jakiegoś czasu Poszukiwacza Skarbów. Skoro potrafi nam dostarczyć również jednostki, to dlaczego studnia życzeń nie? Tłumaczenie "spędzaniem czasu pod wodą" jest porównywalne z "w jaki sposób poszukiwacz skarbów znalazł w odległych krainach śmigłowiec z załogą?".
Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. Jedna losowa jednostka - oczywiście bez łotrów i czempionów.
Poza tym, nie musi to być kosztem prawdopodobieństwa występowania diamentów.
Można przecież jednakowo zmniejszyć rachunek prawdopodobieństwa dla monet, zaopatrzenia, towarów, medali i punktów rozwoju. Wówczas dostawić losową jednostkę ze zbliżonymi parametrami. W końcu i tak zazwyczaj wypadają tylko te rzeczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Mamy od jakiegoś czasu Poszukiwacza Skarbów. Skoro potrafi nam dostarczyć również jednostki, to dlaczego studnia życzeń nie? Tłumaczenie "spędzaniem czasu pod wodą" jest porównywalne z "w jaki sposób poszukiwacz skarbów znalazł w odległych krainach śmigłowiec z załogą?".
Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem. Jedna losowa jednostka - oczywiście bez łotrów i czempionów.

Tak, tylko nie zapominajmy, że aby zdobyć te jednostki trzeba się trochę namęczyć (pilnować czasu + nie zawsze uda nam się tą 8-godzinną skrzynkę dorwać), a przy Studni wystarczy *klik* i mamy darmową jednostkę bez niczego :)
 

DeletedUser14389

Guest
Tak, tylko nie zapominajmy, że aby zdobyć te jednostki trzeba się trochę namęczyć (pilnować czasu + nie zawsze uda nam się tą 8-godzinną skrzynkę dorwać), a przy Studni wystarczy *klik* i mamy darmową jednostkę bez niczego :)

W sumie. Jeśli to jeszcze raz przemyśleć, można dojść do wniosku, że zrobiłby się zlot niezależnych na mapach GvG.
Popieram, nie popieranie idei :)
 

DeletedUser

Guest
rzadziej niż diamenty? no to ci jednostka nigdy nie wypadnie
 

JolaQAZ

Szlachcic zagrodowy
jednostek wojskowych - nie, ale może dawać teren, bo we współczesności bardzo go brakuje;
 
Status
Zamknięty.
Do góry