studnia życzeń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4340

Guest
czy jeśli postawie 3 studnie życzeń bonusy jakie ona daje to bede zbieral 3x czy nie ma znaczenia ile ich bostawie bonus bedzie stały?
 

DeletedUser2509

Guest
A czy w ogóle jest możliwość postawienie więcej niż jednej studni ?
 

DeletedUser4922

Guest
czy jeśli postawie 3 studnie życzeń bonusy jakie ona daje to bede zbieral 3x czy nie ma znaczenia ile ich bostawie bonus bedzie stały?

każda studnia ma oddzielny bonus, nie są one połączone, wiec będziesz miał 3 różne bonusy
A czy w ogóle jest możliwość postawienie więcej niż jednej studni ?
tak, możesz postawić ich nawet 10000000 ;) oczywiście jesli uzbierasz tyle jajek lub wydasz diamenty ;p
 

DeletedUser5906

Guest
Mhm... To by się nawet opłacało , tylko skąd tyle jajek??? : ;)

Ps. A wiadomo w ogóle , o jakich ilościach tych bonusów mowa ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Bonusy studni są róźne i zależne od epoki. Można mając trzy studnie trafić 3x na monety a można 3x różne nagrody.
 

DeletedUser442

Guest
te studnie są jednorazowe czy co 24h uzupełnia się bonus?
 

DeletedUser

Guest
a można je splądrować? Już nie pamiętam czy było tym w dyskusji
 

DeletedUser

Guest
Jak na pierwszy zbiór ze studni to cieniutko... dała 5130 młotków, z produkcji zbieram co 15 minut ponad 10tyś...
 

DeletedUser

Guest
epoka przemysłowa świat A, ale zakłady z kolonialki i przemysłowej, te 10tyś młotków co 15 minut oczywiście bez pereł z zadowoleniem 120%...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2990

Guest
epoka przemysłowa świat A, ale zakłady z kolonialki i przemysłowej, te 10tyś młotków co 15 minut oczywiście bez pereł z zadowoleniem 120%...

Ale nie zbierasz tych 10 000 z jednego budynku tylko z kilkunastu :p Porównaj sobie zbiory 1:1
 

DeletedUser4680

Guest
Mam pytanko odnośnie studni, co 24h wyskakuje to samo czy codziennie coś innego??
 

DeletedUser1228

Guest
różnie, może 3 razy pod to samo, a może 3 razy różna rzecz :)
 

DeletedUser7554

Guest
A czy jeśli kupię już studnię za pisanki to muszę jeszcze dodatkowo zapłacić za jej zbudowanie czy cz darmochę mogę postawić?
 

DeletedUser5223

Guest
Komuś w ogóle poleciały jakieś diamenty, czy to tylko podpucha?
 

DeletedUser2657

Guest
Komuś w ogóle poleciały jakieś diamenty, czy to tylko podpucha?

Są gracze, którym się poszczęściło, oczywiście, ale wiesz, to najcenniejszy "minerał" w grze dający rozmaite bonusy, więc to normalne, że wpadać będzie raczej rzadko. Mam studnię od dwóch dni dopiero. Jak na razie wpadła kaska oraz surki, not so bad, anyway.
 

DeletedUser2509

Guest
Leci 50 diamentów ale stosunkowo rzadko myślę że szansa to jakieś 5-10 %
 

DeletedUser

Guest
Mi po raz czwarty pod rząd wpadły monety (5060, Brisgard kolonialna) i zaczynam się zastanawiać, czy coś się nie zacięło :(
 

DeletedUser

Guest
Też tak miałem, aż dzisiaj po raz pierwszy wypadły mi diamenty. Spokojnie, wszystko w porządku :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Została już udzielona odpowiedź na pytanie.
W razie pytań proszę użyć funkcji przeszukaj temat lub przeszukaj forum (pytania i dyskusje bo tam najwięcej odpowiedzi idzie znaleźć), jeśli pytania nadal nie idzie znaleźć wtedy proszę pytać na tym forum (pytania) :)
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry