Strasznie zamulona mobilka

Status
Zamknięty.

Jake Long

Baron
Nie wiem czy to tylko u mnie, czy inni też się z tym spotkali, ale od jakichś paru dni mam strasznie zamulonego FoE. Co chwila jak jakąś akcję wykonuję w tej grze na wersji mobilnej to pojawia się charakterystyczne zielone kółeczko ładowania gry jakby pobierała aplikacja jakieś informacje. I uprzedzę tu wszelkie pytania odnośnie łącza: to nie jego wina. Filmy na YouTube mogę na telefonie oglądać w miejscu, w którym klikam w gierce w jakości 1080p bez najmniejszego problemu - wnioskuję zatem że to kwestia aplikacji mobilnej, ponieważ na przeglądarce w komputerze problemów z serwerami po prostu nie ma, a ponadto problem z co chwila pojawiającym się kółeczkiem pojawia się niezależnie od pory dnia w jakiej klikam (czyli nawet o takiej głupiej 3:30, testowane dzisiaj nad ranem).
Chyba że to może być też specyfika już starzejącego się mojego Xiaomi ale tu już kwestia odnośnie "popraw mnie jeśli się mylę".
 

BlackHunter77

Szlachcic zagrodowy
Też tak miałem kilka dni temu, szczególnie podczas walk zamulało. Trochę irytujące. Teraz jakby mniej ale czasami pojawia się zielone kółko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry