"Stay Alive" ZAPRASZA KAŻDEGO CHĘTNEGO !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Zapraszam wszystkich zainteresowanych wspólną grą "4Fun" - czyli gramy dla zabawy, a nie jak to wielu by życie oddało za grę.... U Nas liczy się tylko wspólna zabawa w wolnym czasie :) Nie mamy śmiesznych progów punktowych bo nie punkty czynią z człowieka zwycięzcę lecz to jaki On jest :)

Dołącz do Nas, a gwarantujemy Ci wspaniałą zabawe (bezstresową) oraz to czego każdy człowiek pragnie - uśmiechu na twarzy.

W sprawie wysłania zaproszenia do gildii proszę pisać PW w grze do: Apocalypto lub trakton bądź proszę podawać nicki z gry w tym temacie :)

Stan na dzień 16.07.2012r. godz. 22:30

Członkowie: 47
Pozycja w Rankingu: 16

ZAPRASZAMY ^_^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Rekrutacja nadal Otwarta i wciąż możecie pisać o wysłanie zaproszenia :)
 

DeletedUser1724

Guest
Rekrutacja nadal otwarta :) Zapraszamy każdego chętnego :p W chwili obecnej posiadamy już 51 członków i zajmujemy 14 pozycję w Rankingu Gildii :) ZAPRASZAM :)
 

DeletedUser1920

Guest
Też prosiłbym o zaproszenie (nick jak na forum), napisałem w grze, ale podobno coś wiadomości szwankują, więc wolę się upewnić tutaj :)
 

DeletedUser1724

Guest
Oczywiście zapro poszło ^_^

Obecnie posiadamy już 57 członków (Aktywnych) i zajmujemy 12 pozycję w rankingu !!!! Dołącz do Nas, a na pewno nie pożałujesz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Rekrutacja nadal otwarta :) Zapraszamy każdego chętnego do wspólnej zabawy :p

Obecnie posiadamy 66 członków i plasujemy się na 8 miejscu w Rankingu Gildii :)
 

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie i cieplutko
Czy mogę dołączyć mając 2.359pkt szybko się rozwijam i jestem kobietą. Wiem, że nie każda gildia przyjmuje kobiety. Jedna gildia odrzuciła moją prośbę o przyjęcie wogle nie odpowiadając nawet na moją wiadomość na skrzynce. Dlatego uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojej prośby i odesłanie mi wiadomości na skrzynkę dowolnej treści w grze. Tam również na skrzynkę wysłałam tą samą wiadomość.
Z wyrazami szacunku
Pozdrawiam cieplutko i serdecznie
Tolerancja
 

DeletedUser1724

Guest
Oczywiście zaproszenie poszło :)

Zapraszam bo nadal mamy wolne miejsca choć już ich jest nie wiele bo zaledwie 10 więc się śpieszcie :)

Obecnie zajmujemy 8 miejsce w rankingu Gildii ^_^

ZAPRASZAMY
 

DeletedUser1724

Guest
@Up ^_^

Nadal rekrutacja otwarta i czekamy na nowe twarze toteż graczy, którzy czują się osamotnieni lub opuszczeni przez swoją Gildie :)
 

DeletedUser1724

Guest
Moi drodzy nie chcę Was martwić lecz pozostało tylko ostanie 5 miejsc w Gildii :) Więc jeżeli jeszcze się zastanawiasz to nie masz na co czekać tylko pisz i wbijaj się w rytm 4fun-owej zabawy ^_^


ZAPRASZAMY !!!!
 

DeletedUser1724

Guest
REKRUTACJA ZAMKNIĘTA !!! Spowodowane to jest zmianami w Gildii i czystką osób nieaktywnych :) Myślę iż od czwartku rekrutacja zostanie znów otwarta :p

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry