Stawka PR za towar

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Zamieszczam temat w dyskusjach bo za bardzo nie wiem gdzie się on nadaje.

Chciałam się zapytać ile kosztuje u was towar za pr? Handel istnieje, rożne stawki spotykam ciekawa jestem czy już jest jakaś wspólna cena na rynku :)
Ogólnie poddaje również pod dyskusje temat handlowania pr, oczywiście proszę bez większych nerwów przypominam można to robić chociaż support potrafi zakwalifikować takie coś pod push.

Zapraszam do dyskusji.
 

DeletedUser625

Guest
Na East-Nagach jeden taki sprzedaje Epokę Jutra (100 szt) za 40 PR, Epokę Współczesną (100 szt) za 15 PR, Postmodernizm (100 szt) za 12 PR i Modernizm (100 szt) za 10 PR. Dalej nie wiem po ile ma. Ja sam nie handluję towarami za PR bo po prostu za mało ich produkuję. :)
 

krzysw

Wicehrabia
na C Jutro chodzi po 40 PR, a WS po 25 - 30 PR, przynajmniej tak się spotkałem, na temat reszty nie wiem nic :)

- - - Zaktualizowano - - -

ceny za 100 szt. oczywiście :)
 

DeletedUser12852

Guest
Uważam, że raczej stawki takowej nie da się ustalić, ponieważ wszystko zleży od tego ile dzieli nas od epoki, z której chcemy zakupić surowiec. Jest osoba co będzie chciał kupić surke z epoki Jutra jak i ten, co z Średniowiecza :D
Ja przykładowo widziałem jak ludzie ogłaszali się na ogólnym w stawce 4:1. Ale wszystko da się wynegocjować, bo rynek rządzi się własnymi zasadami - Popyt i Podaż ;)
 

DeletedUser625

Guest
Dzisiaj udało mi się na Arvahallu opchnąć towar z jutra, ale już niestety tylko po 32 za 100. :)
 

DeletedUser12062

Guest
1. Forum nie jest miejscem na "prywatne wycieczki"
2. Rozmowa nie dotyczy tematu
3. Sprawy odwołania od blokad, zgłaszania graczy, pereł, multikont etc. proszę kierować do SUPPORT-u
4. Najlepiej zakończcie dyskusję bo to i tak zniknie.....
 

Kozzi

Szlachcic zagrodowy
W handlu należy postawić sobie pytanie - po co sprzedawać coś taniej, skoro można drożej? ;)

Ja nie mam najniższych cen, ale zawsze pilnuję, żeby były wysokie zwroty w pr i planach. :) I perełki sobie można wybierać... Więc ludzie i wracają i polecają dalej, nie mogę narzekać. :)
 

Toudi01

Szlachcic
100pkt za 100 towaru :o hmm oki Ellicho mogę Tobie za tyle sprzedać :haha:
a znajomym i kolega z mojej gildy (fanfary) BORN TO DIE zawsze pomogę:)
A jeżeli chodzi ile pr za surke to to jest kwestia dogadania się ze sprzedającym lub znalezienie taniej :p
Pozdro Toudi Zycze Milego Dnia
 

DeletedUser8110

Guest
Moi Drodzy temat wysprzątałam z wycieczek do konkretnych Graczy i konkretnych Gildii, ponieważ zrobił się tu już konkretny bałagan. Proszę kłótnie załatwiać pomiędzy sobą na PW. Jeśli temat raz jeszcze zejdzie na dyskusję odnośnie zachowań konkretnych Gildii czy Graczy, to zostanie zamknięty.
Pytanie, które zadała Natalia jest krótkie i odpowiedzi na nie, nie powinny zawierać takiej dozy agresji.
 
Do góry