[Budynki] Stawianie budynków

Status
Zamknięty.

Chmurka 3.0

Szlachcic zagrodowy
Nie wiem czy w FoE jest taka opcja, jeśli jest to proszę piście ;). Jeśli nie, mam pomysł. Przejdźmy do niego:
Gdy stawiamy budynek w mieście, dajmy na przykład łuk triumfalny. Ma on wymiary 2×4 (jeśli się mylę to sorry). Fajnie według mnie by było aby można było obracać budowle, w przypadku łuku postawiony by był na polu 4×2. Takie rozwiązanie ułatwiłoby stawianie budynków i zagospodarowanie terenu miasta. :)
 
Po to dany budynek został zaprojektowany w taki sposób, żeby tak już został. Koniec, kropka. Nad miastem się pracuje od początku, a jak się go przemyśli źle to pozostaje systematyczne burzenie i stawianie budynków od nowa, w innym układzie, by zmaksymalizować te tereny, które mamy dostępne. To nie Simsy, gdzie możemy bawić się w dowolne przestawianie i obracanie ;)
 

DeletedUser20535

Guest
@chmurka ta opcja się marzy chyba każdemu przy każdej przebudowie :)
 

Markiz.

Książę
Nie wszystkim się marzy. Ja nie mam problemów z przebudową. Łuk Triumfalny ma wymiary 2x3. Pomysł do kosza.
 

DeletedUser20535

Guest
Ja też nie ma problemów z przebudową ani z maksymalizacja powierzchni, ale jak sobie pomyślę o tej opcji to cuda można by zrobić z miastem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry