[Zgłoszone] sprzet grywalny [częsciowo zgłoszone]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5035
  • Data rozpoczęcia

chcesz mieć możliwość wyboru opcji parametrów gry by przyspieszyć grę


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser5035

Guest
Witam .
mam pytanie dotyczące usprawnień wymawianiowych czyli czy myślicie o czymś takim żeby zrobić jakieś mniejsze minimum czyli np w ustawieniach każdy ustawia sobie jakieś parametry żeby jakoś gra śmigała szybko np; jak jestem w domu w weekendy na laptopie gra w forge of empires to przyjemność natomiast jak jestem w delegacji wieczorami gdy odpalę netbooka to niestety komfort niewielki długo trzeba na wszystko czekać a żeby motywować innych z gildi/sąsiedztwa to niema szans nawet walka z miks trwa bardzo długo nie myśleliście o jakiejś opcji w ustawieniach żeby np w netbookach czy laptopach stacjonarkach ci gracze co maja słabszy sprzęt mogli również zmniejszyć detale żeby gierka bardziej śmigała . laptopa w delegacje brał nie bd by tylko w grę pograć a netbooka wszędzie wezmę bo małe zgrabne i wszędzie się zmieści . pozdrawiam i czekam na odpowiedz


odpowiedz PABLO ; Pomysł ma sens. Jest tak we wszelkich grach na FB i NK o ile pamiętam. Zmniejsza się w ustawieniach na gorszą jakość gry dzięki czemu zwiększa się szybkość która jest niska na gorszych sprzętach.

tera ja he :) a więc komu zgłosić trzeba by to weszło w życie ?:) bardzo mi zależy na realizacji tego ponieważ jak nie bd motywował wylecę z bdb gildi a tego nie chce a po pracy żeby tacić czas na netbooku na motywacje okolo2h to nie idzie z para zżyciem ;/ bo kiedy co innego zrobić a rano znowu do pracy trzeba i itp itd :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Odpowiedź dodam sobie sam:
Pomysł ma sens. Jest tak we wszelkich grach na FB i NK o ile pamiętam. Zmniejsza się w ustawieniach na gorszą jakość gry dzięki czemu zwiększa się szybkość która jest niska na gorszych sprzętach.

A komu zgłosić? My to robimy jeśli pomysły mają sens, a to już ocenia nasza kierowniczka forum Danifae.
 

DeletedUser8996

Guest
Dokładnie: "Pomysł ma sens"

Niektórzy mają niezłe problemy żeby sobie w forge'a pograć, ja nie mam wcale takiego słabego kompa, posiadam 10Mb internet i dalej mi wywala często na motywacji :)

Czyli, jestem na tak :)
 

HuanMing

Książę
Zgadzam się z kolegami powyżej. Pomysł ma sens ;)
Ułatwił by dostęp do gry jak nie ma nas przy naszym "podstawowym" sprzęcie. Więc czemu nie.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej jestem za :)
Mam ten sam problem jak odpalam grę na netbooku :(
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak . Na moim starym lapku lipa ;/

Nie tylko na starym ;)
Jeśli mój HP Pavilion dv7 (dwa lata) buntuje się po dwóch godzinach bytności na FoE to znak, że grafika oraz ilość wymienianych danych jest zadaniem extremalnym dla normalnego sprzętu ;)

Podpisuję się czterema kończynami pod tym pomysłem, tym chętniej, że uklad chłodzenia mojego pavilionka zdycha;)
 

DeletedUser9945

Guest
Hmmm wszyscy są na tak szczerze pisząc to tak pewny pomysł żeby ktoś był na nie a moderatorzy Go jeszcze nie zakwalifikowali nigdzie... Uważam ze ten pomysł jako nieliczny służy wszystkim...
 

DeletedUser8

Guest
Będzie zgłoszone, co nie znaczy że zostanie wprowadzone. Sama chętnie bym skorzystała z takiej opcji, niestety wiem, że to nie będzie takie proste do zrobienia jak się może wydawać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry