Sprint społecznościowy (wersja 1.209) - komentarze

Markiz.

Książę
Ja to się raczej martwię tym, że nic nie wybiorą, żeby chociaż z 5 ciekawych pomysłów wprowadzili, to będzie dobrze ;)

Nie wiem czy to ma sens, ale można by dodac obsługę ENTERa jako wysyłanie wiadomości w Centrum Wiadomości. A przejście do nowej linii dać pod np. Ctrl+Enter
A ja bym wolał odwrotnie - tzn, Enter=nowa linia a Ctrl+Enter =wysyłanie
 

Markiz.

Książę
Jeśli wycofają "starocie", to zbyt dużo "nowości" będzie się pojawiać. "Wszyscy" się obkupią i nie będzie cen po 100k+ na aukcjach. Moim zdaniem nie ma szans na taką zmianę ;)
No i druga sprawa, dlaczego ktoś poszukujący "staroci" ma być pozbawiony tej możliwości?
 

Busterion

Baronet
Ja mam taką sugestię. Jeśli moderator usuwa post z 2-3 pomysłami, to niech je chociaz wkleić tutaj albo wpisze w osobnych postach. Bo wpadamy w skrajność. To tak jakby nie można było przyjąć pomysłu bo jest na nieodpowiednim formularzu. Niezależnie czy pomysł przypadkiem nie będzie rewolucyjny. Ma być formularz.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Dziękujemy za przekazanie nam pomysłów, które chcielibyście zobaczyć w grze. Te, które przypadły do gustu największej liczbie osób, zostały przekazane twórcom.
Cieszymy się ze sporego zainteresowania tematem. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły, piszcie je w dziale Pomysłów :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
"Wygrały" te, które miały największą ilość polubień (ponad 20).
O tym, które z nich zostały wprowadzone, dowiecie się natomiast wraz z aktualizacją 1.209.
 
Do góry