Spotkanie społeczności Forge of Empires 2018

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17530
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17530

Guest
Nie ma tematu o tym, to zakładam.

W innych grach takie spotkania planowane są z wyprzedzeniem nawet kilkumiesięcznym, a w FoE PL Shelian jak zwykle się popisał i dał info na ostatnią chwilę, 3 dni przed spotkaniem :D Co boisz się, że gdybyś dał znać wcześniej, to ktoś mógłby wpaść i zrobiłoby się niemiło? :D
 

DeletedUser17805

Guest
Ja będę :). Zapraszam na soczek :).
Faktycznie, pewnie zaplanowane od miesięcy ... Chętnie pewnie bym był i pewnie wielu innych, niestety info za późno . Szkoda, pozdrawiam wszystkich, którzy będą nieobecny, kiedyś się pewnie spotkamy
 

Fatherland

Książę
Jak sobie sam zorganizujesz zjazd swojej gildii to może Ci się udac. Inaczej nie licz na to że info dadzą wcześniej. Właśnie o to im chodzi. Robią tak od początku gry od lat już.
 

DeletedUser15227

Guest
Aż musiałem sprawdzić gdzie jest ta miejscowość. Dalej być nie mogło :D
 

DeletedUser20232

Guest
Takie spotkania są zawsze organizowane z pół roku albo i więcej. Na jeden zlot udalo mi się przyjechać to był zlot w Wieliczce i tylko dlatego, że byłem graczem w grepolis tamten team jako jedyny dał informację o zlocie na sporo przed. Na zlocie było bardzo dużo graczy i ztego co dowiedziałem sie nieoficjalnie od jednego z adminów szefostwo z Niemiec, które było na spotkaniu było wkurzone bo musieli wydać dużo kasy a osoby, które opublikowała ogłoszenie miała przerąbane....
Bryfft z tego co pisałeś to nadal pracujesz w foe
 

DeletedUser3

Guest
Byłem na każdym spotkaniu, począwszy od pierwszego, w 2007 roku, gdzie były jeszcze tylko Plemiona (nasza najstarsza gra). Byłem też na spotkaniu w Wieliczce, i wiem, że żadnego "wkurzonego szefostwa z Niemiec" tam nie było, więc chyba te nieoficjalne źródła jakieś niepewne :). Nikt też nie miał za nic "przerąbane" - polskim Grepolis zarządza nadal ta sama osoba co wtedy, co można bez szczególnego problemu zweryfikować :).

Tak, czy inaczej - widzimy się za rok :).
 

DeletedUser17530

Guest
Tak, czy inaczej - widzimy się za rok

A po co dawać oficjalną informację o spotkaniu teamu? Kogo to obchodzi? Organizujecie sobie spotkania supportu to sobie organizujcie, po co informować o tym całą społeczność? Bo przecież te spotkania nie są dla zwykłych graczy...inaczej info pojawiałoby się wcześniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry