Sposób na towary

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17155
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17155

Guest
Mam pytanie do graczy z wyższych epok. Wszedłem właśnie w modernizm, przez co cierpię na chroniczny brak towarów. We wczesniejszych epokach dużo towarów zyskuje się z pereł, studni i innych budynków i bezpośrednio wskakują one do magazynu. Teraz, jakbym chciał mieć tyle samo towarów z obecnej epoki co wcześniej, musiałbym nastawiać sporo budynków towarowych, a one, jak wiadomo zajmują coraz więcej miejsca. Z questów zyskuje się mniej więcej tyle samo, więc tutaj nie za bardzo się obłowię. Czy ktoś zna jakieś cudowne sposoby albo ma jakieś rady jak zwiększyć taką codzienną produkcję towarów?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Wystarczy być trzy epoki wyżej wtedy perły i studnie będą produkować te towary.
Towary można w wyprawach gildii zdobywać ze skrzyń i reliktów.
Albo trzeba stawiać budynki towarowe lub ewentowe produkujące towary, w modernizmie można produkować już trzy towary
 

DeletedUser13045

Guest
Wyprawy + zadania powtarzalne. Zwiększenie dziennej produkcji tylko budynkami raczej. Chateau na w miarę dobry poziom to i z zadań będzie wpadało sporo.
 

DeletedUser18804

Guest
Kup za PR towary z wysokich epok i handluj. 2:1 towar z nizszej za towar z wyższej epoki
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dobra gildia też pomaga w towarach.
Pamiętaj że te co teraz produkujesz są cenne dla tych z 2 epok wyżej, są nawet cenniejsze niż z ich własnej ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Potrzebuje towary do zbudowania wieży innowacji w epoce przemysłowej. Czy ktoś może mi tym temacie pomóc? za PR albo za towary z niższych epok?
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Potrzebuje towary do zbudowania wieży innowacji w epoce przemysłowej. Czy ktoś może mi tym temacie pomóc? za PR albo za towary z niższych epok?
Są od tego odpowiednie fora, tutaj jest pytanie innego użytkownika, które w sumie zamykam z powodu braku zainteresowania ze strony autora. Odpowiedzi zostały już udzielone, a autor (@migueltopo) jak jeszcze ma pytania w tym temacie to proszę o priv, a otworzę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry