Sporadyczne pomijanie rundy przez jednostki

Status
Zamknięty.

Feandil

Wójt
Gdyby to był pierwszy raz, drugi... max trzeci. I nigdy więcej. To bym zwalił na przeoczenie. Ale tak średnio co kilka dni zauważam, że któraś jednostka pomija swoją turę. Dzieje się to przy walkach artyleria kontra... cokolwiek. Zwykle, jak mam jakichś blaszaków czy inne wolne jako przeciwnika, to biorę artylerię. I jak widzę, że i tak nie dojdą, zanim wystrzelam, to po prostu walę. Musk włącza się w tryb metronomu... "raz, dwa, trzy..." Przy okazji przesuwam się w rogi pola, gdyby jakiś miał jednak nie paść i dojść. Tak od setek... tysięcy walk ręcznych, prawie jak automat. I nagle dzisiaj znów! "Siedem..." - a oni idą! WTF? Jeszcze jeden strzał powinienem oddać! Patrzę po jednostkach, jedna stoi nieprzesunięta, jak z początku walki - czyli ani nie ruszyłem, ani nie oddałem strzału. A pominięcia ruchu NA PEWNO nie dawałem.
Sytuacja się powtarza, co jakiś czas.
Mieliście też tak?
 

Sarumana

Zespół FoE
Supporter
Jakimi jednostkami walczysz? Sprawdź, czy przypadkiem te jednostki nie mają umiejętności "Przeładowanie".
 

Feandil

Wójt
Nagrania nie posiadam, musiałbym wszystkie walki nagrywać, że a nuż się taka trafi ;) A zdarza się to powiedzmy raz na kilkadziesiąt, więc nie jest mocno irytujące - choć czasem ten jeden strzał więcej to być albo nie być :D

Jak się znowu zdarzy taka sytuacja i to zauważę, to wyślę zgłoszenie. Na świeżo. Dzięki.
 

tomallo88

Rycerz
ale to pomija na autopilocie czy jak walczysz manualnie? a i napisz koniecznie jaki masz sprzet oraz dane o polaczeniu internetu np z uzyciem speedtest.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry