[SPOILER] Nazwa kolejnej epoki [/SPOILER]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Jak powinna nazywać się kolejna epoka?

  • Oceaniczna Przyszłość

    Głosy: 42 66,7%
  • Podwodna Przyszłość

    Głosy: 21 33,3%

  • W sumie głosujących
    63
Status
Zamknięty.

DeletedUser8110

Guest
Chcesz pomóc wybrać nazwę kolejnej epoki? ;) Zagłosuj w ankiecie!

Angielska wersja to 'Oceanic Future'. :)
 

goodcat

Rycerz
Skoro nie wiemy czy będzie pod czy nad wodą, to jak mamy głosować? :) Daj nam coś więcej to zagłosujemy :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
W sumie to obojętne czy wodna, podwodna, nawodna, przywodna ma być ta epoka, ale z jakiego powodu przyszłość.
W końcu jeśli nadejdzie ta epoka to już nie będzie przyszłość tylko teraźniejszość, a dla historyków opisujących ja w historycznych opracowaniach przeszłość.

Reasumując proponuję: "Teraz Potop" lub "Teraz MY, po nas tylko potop"
 

DeletedUser15836

Guest
W sumie mam dylemat, bo obie nazwy fajne ;) Szkoda, że nie Atlantyczna Przyszłość :p
 

DeletedUser14904

Guest
Oceaniczna Przyszłość bardziej pasuje do nowych budynków :p
 

DeletedUser16730

Guest
Nie zagłosuję. Równie dobrze można sobie zadać pytanie czy wolisz umrzeć na krześle elektrycznym czy przez powieszenie.

Przyszłość po przyszłości i arktycznej przyszłości już jest trywialna. Co będzie dalej? Pustynna przyszłość? Odradzająca się przyszłość? Post apokaliptyczna przyszłość? Bezdennie głupia przyszłość?

Kiedy zrozumiecie, że mimo założeń trzeba będzie sięgnąć gwiazd? Bo trzeba z czegoś żyć i ideały przestają się liczyć.

Aha, informacja dla malkontentów. Nie krytykuję, nie jestem niezadowolony, odpowiadam na pytanie. Podoba mi się, że coś się dzieje, że się posuwa, itd. Ale jeśli sam pomysłodawca chce znać zdanie to zakładam, że go to zdanie interesuje.
 

DeletedUser9756

Guest
Po bezdennie głupiej przyszłości jeszcze może być przyszłościowa przyszłość przyszłości :)
Jeżeli chodzi o sięganie gwiazd, to nie rozumiem, czemu tego nigdy nie będzie. Rozumiem - bez elementów fantastycznych. Ale skąd wiadomo czy za np. 100 lat (to tylko przykład) nie zaczniemy w realnym świecie podboju kosmosu :p

Co do samej nazwy epoki, choć do niej mi bardzo daleko to Oceaniczna wydaje się być lepszą nazwą. Podwodna śmierdzi mi jakąś katastrofą (film: Wodny Świat) :)
 

DeletedUser7795

Guest
Nazwa epoki to nie jest sprawa priorytetowa. Poprawcie może działanie gry, bo teraz to trzeba proszki na uspokojenie brać, żeby czasem ze złości komputera nie rozwalić.
 

DeletedUser8110

Guest
Nazwa epoki to nie jest sprawa priorytetowa. Poprawcie może działanie gry, bo teraz to trzeba proszki na uspokojenie brać, żeby czasem ze złości komputera nie rozwalić.
Naprawianiem błędów zajmują się programiści. Dyskusja na temat nazwy epoki nie wpływa w żaden sposób na ich pracę i w żadnej sposób nie marnuje ich czasu. Bez obaw, to jedynie chwila mojego czasu, którą zdecydowałam się poświęcić na zapytanie Graczy o opinię. :) Nie chciałbyś, żebym próbowała usiąść nad kodem gry, bo mogłabym jedynie coś zepsuć. :p

Dzięki wszystkim za głosy! Widzę, że na razie przeważa "Oceaniczna" wersja. :)
 

DeletedUser15836

Guest
@siorprajs, jakbyś uchyliła rąbka tajemnicy, gdzie dokładniej będzie się działa akcja, to byłoby ciut łatwiej zdecydować ;)
 

bartekmod

Książę
jeżeli na wodzie - to oceaniczna pasuje, a podwodna nie

jeżeli pod wodą, to podwodna pasuje, a oceaniczna, no ujdzie :p więc zgadywałbym że jednak pod wodą :)
 

DeletedUser15836

Guest
Restauracja sugeruje, że na wodzie... Ale, czy na pewno?
 

bartekmod

Książę
czytając komentarze i propozycje muszę przyznać, że najlepiej brzmią te bez słowa "przyszłość" w nazwie epoki

mogłoby być coś w stylu "Oceaniczna/podwodna Wyprawa" tak samo nazwę Arktyki zmienić na Arktyczną Ekspedycję

zamiast przyszłość: wyprawa, przygoda, podróż, ekspedycja, wojaże, eksploracja itd itp...
 

DeletedUser17009

Guest
czytając komentarze i propozycje muszę przyznać, że najlepiej brzmią te bez słowa "przyszłość" w nazwie epoki
Zgadzam się! Ile tej przyszłości jeszcze będzie...?
Zwlaszcza, że gdy do tej epoki dojdziemy to już nie powinna być przyszłość.
 

Nimod

Baronet
Ex-Team
A może Era Roztopów? Skoro wcześniej była Arktyczna, to teraz lodowce mogłyby zacząć się powoli roztapiać :)

Edit. Nie zwróciłem uwagi na to, że angielska nazwa już istnieje, więc zapewne zarys fabuły także :) W takim razie głosuję na Oceaniczną Przyszłość :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17232

Guest
Moje trzy propozycje: Podwodne Jutro, Era Oceaniczna, Epoka Głębinowa
 

DeletedUser11123

Guest
Wobec takich propozycji brakuje mi opcji "zadna z wymienionych". I zdecydowanie wolalbym nazwę epoki typu: "Można już chować łotry" lub "Płynnie działające GvG"
 
Status
Zamknięty.
Do góry