Spis zmian po każdej aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek nomaf
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 9 81,8%
  • Nie

    Głosy: 2 18,2%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że na forum, w grze lub gdziekolwiek indziej (aby tylko było dobrze widoczne) powinna być napisana lista zmian po aktualizacji.
Chyba każdy lubi widzieć czy gra się szybko rozwija ;)
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Spis zmian po każdej aktualizacji

kliknalem w tak, ale ze to wersja beta to obawiam sie, ze ta lista zmian moze byc zbyt obszerna i chyba nie ma sensu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spis zmian po każdej aktualizacji

To jeszcze jest BETA, a więc poprawki są ciągle wprowadzanie. Nie ma sensu dawać info o tym.:)

Prawdopodobnie i tak administracja będzie o tym informowała na bieżąco graczy, ale już po wyjściu właściwej wersji.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Spis zmian po każdej aktualizacji

Ta wlasnie zrobili poprawke bo wpieprzylo cala armie...po przeladowaniu gry, juz nie ma kontynuuj walke
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Spis zmian po każdej aktualizacji

Mi tuż po wygranej walce jakąś niecałą godzinę temu przerwało połączenie z okazji :D błędu a po przelogowaniu już nie mogłem wejśc do miasta gracza na którym sie zemściłem ,więc co to za zemsta :mad: .
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Spis zmian po każdej aktualizacji

Mi tuż po wygranej walce jakąś niecałą godzinę temu przerwało połączenie z okazji :D błędu a po przelogowaniu już nie mogłem wejśc do miasta gracza na którym sie zemściłem ,więc co to za zemsta :mad: .

Tak podobniez jest jak nie ma co splądrować u pokonanego...dlatego staram sie raczej pozytywy dawac niz pladrowac, tracic jednostki i nic nie zyskiwac, prucz przeladowania strony, jakby by bylo malo p[rzladowan z innych powodow...
 

DeletedUser3

Guest
Odp: Spis zmian po każdej aktualizacji

Będą zawsze postowane zmiany "duże", jak np. wersja 0.10.0, której changelog widzicie w ogłoszeniach. Małe hotfixy raczej nie będą ogłaszane, bo byłoby tego zwyczajnie za dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry