[Budynki] Sortowanie/filtrowanie w ekranie Pereł Architektury [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10571
  • Data rozpoczęcia

Czy sortowanie w ekranie Pereł Architektury by się Tobie przydało?

  • TAK

    Głosy: 16 94,1%
  • NIE

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser10571

Guest
Na ekranie listy wspieranych przez nas pereł architektury kolejność tychże zdaje się być losowa. Przez to, gdy ta lista ma parę stron bo wspieramy parędziesiąt pereł korzystanie z niej staje się skrajnie uciążliwe.

Przydałaby się możliwość sortowania i/lub filtrowania tej listy wg poszczególnych parametrów, czyli:
- gracza u którego perła stoi
- nazwy perły i może też epoki
- ilości punktów już przeznaczonych
- pozycji w rankingu w rozwoju danej perły
 

DeletedUser10277

Guest
Był wcześniej pomysł, aby dodać opcję "ukrywania" pereł których już nie wspieramy. Według mnie tamta opcja wystarczy, a sortowanie jest zbędne. Może dlatego że nie wspieram xx pereł, ale sądzę że to wystarczy. Tak więc: Nie
 

DeletedUser10695

Guest
Przydałoby się posortować je np. wg ilości punktów do zakończenia poziomu lub wg nazwy. Faktycznie mniej bałaganu byłoby na liście :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jestem na tak, przyda się tam porządek bo w tej chwili mam wiele pozapalanych pereł które nie powstaną już.
 

Molthess

Baron
Przydałoby się sortowanie wspieranych pereł lub możliwość usunięcia ich z listy. Sam mam trochę bałagan na liście pereł, których na razie nie wspieram albo wsparłem trochę i już nie zamierzam. Jestem na tak.
 

DeletedUser625

Guest
A ja tam nie używam tej listy w ogóle i jest dobrze. :p Ale dałem tak, żeby pomóc tym co jej używają. :)
 

DeletedUser8

Guest
Odkopuje, do przemyślenia.
Chciałabym tylko zauważyć, że kolejność losowa nie jest ani nigdy nie była - lista jest od najnowszych do najstarszych punktów, jakie zainwestowaliśmy, więc bieżące inwestycje zawsze będą na pierwszej stronie. :)
 
Do góry