Sojusz

  • Rozpoczynający wątek dannyldannyl
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz że tej grze brakuje sojuszu i co zatym idzie forum sojuszu

  • Tak

    Głosy: 12 66,7%
  • Niewiem

    Głosy: 1 5,6%
  • Tak xD

    Głosy: 1 5,6%
  • Jak już musisz dać nie to tutaj

    Głosy: 4 22,2%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje w prowadzić w grze sojusz, oraz forum sojuszu można by nawet zrobić tak samo bądź bardzo podobnie do grepolis;) Ja niewyobrażam sobie bez tego grepolis i inni równierz dlatego też uwarzam że bardzo to się przyda tej grze;) gracze dłużej tu zostają;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

marrszoo w FAQ: napisał:
Pyt.: Czy będą jakieś grupy w grze? Chodzi mi o coś takiego, co jest w Plemionach (plemię).
Odp.: Autorzy gry wspominali o tym, że w przyszłości będzie możliwość tworzenia grup. Kiedy dokładnie? Jak będą się nazywać? To się okaże.

Ponadto, trochę na ten temat było tu, troszkę też tu i przede wszystkim tutaj.
Tak więc wizja zrealizowania tego pomysłu jest dość realna, ale na konkrety zaczekać raczej trzeba będzie do poprawionej wersji gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

Zastanawiam się, w jakich przeglądarkach nie ma czegoś w rodzaju sojuszu, raczej na pewno zrobią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

trudno że to było bo to ważne trzeab ajak najwięcej o tym mówić;)

jest lagoonia gdzie niema sojuszy ale tam niepotrzebne są sojusze;)
 

DeletedUser401

Guest
Odp: Sojusz

Sonda nie daje się wypowiedzieć negatywnie. Proszę o dodanie takiej opcji.
|
Pomysł sojuszu jest potrzebny, gdy mamy grę typu grepolis czy plemiona. W forge of empires nie widzę takiej potrzeby.
Po pierwsze, gra zmusza nas do tworzenia miasta, którego inni gracze nijak moga przejąć. Przeto sojusz polegałby jedynie na uzgadnianiu ataków na jakiegoś gracza albo łączenia wysiłków do obrony w tenże sam sposób, czyli atak.
Po drugie, jeśli gracz potrzebuje się skomunikować z innym graczem, np. w sprawie handlu, to i tak ma możliwośc pisania wiadomości. No chyba że chodzi ci o pisanie wiadomości grupowych... Ale nie widzę zasadności, aby je udostępniać graczom.
Po trzecie, jeśli chcesz pogadać w gronie graczy, to czy nie po to służy to forum?
|
Przeto jestem przeciwny wprowadzaniu takiej opcji.
 

DeletedUser589

Guest
Odp: Sojusz

Wprowadzenie sojuszów jest oczywiste, daje to również możliwość zarabiania ( mowa o twórcach gry) np. dodanie loga, tak jak jest to w plemionach, jednak moim zdaniem logo powinno być dodawane bez konieczności użycia diamentów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

Sojusz albo Plemię :) Wolałbym plemię bo przyzwyczaiłem się do plemion :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

Już w jednym temacie jest pomysł wprowadzenia narodowości i jestem za nim, bo plemię lub sojusz było by kopią innych gier.
 

DeletedUser609

Guest
Odp: Sojusz

Ja myślę ,że bez sensu zrobiłeś ten temat przecież to jest oczywiste.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser564

Guest
Odp: Sojusz

Sonda nie daje się wypowiedzieć negatywnie. Proszę o dodanie takiej opcji.
|
Pomysł sojuszu jest potrzebny, gdy mamy grę typu grepolis czy plemiona. W forge of empires nie widzę takiej potrzeby.
Po pierwsze, gra zmusza nas do tworzenia miasta, którego inni gracze nijak moga przejąć. Przeto sojusz polegałby jedynie na uzgadnianiu ataków na jakiegoś gracza albo łączenia wysiłków do obrony w tenże sam sposób, czyli atak.
Po drugie, jeśli gracz potrzebuje się skomunikować z innym graczem, np. w sprawie handlu, to i tak ma możliwośc pisania wiadomości. No chyba że chodzi ci o pisanie wiadomości grupowych... Ale nie widzę zasadności, aby je udostępniać graczom.
Po trzecie, jeśli chcesz pogadać w gronie graczy, to czy nie po to służy to forum?
|
Przeto jestem przeciwny wprowadzaniu takiej opcji.

Szczerze mówiąc to zgadzam sie z tą wypowiedzią bo tworzenie tu sojuszu , plemiona czy jakiejkolwiek innej grupy w tej grze nie ma absolutnie sensu. Co miałby taki sojusz robić ? Atakować jednego gracza non-stop? Jeśli tak to jaki to ma sens kiedy i tak w zasadzie nic mu nie zrobicie :) Przy tych opcjach które teraz ta gra posiada to atakowanie w niczym nie zagraża miastu przeciwnika a jak ktoś sie uprze to i tak za dużo surowców nie zgarniecie z plądrowania. Teraz kontynent ma 80 graczy a gra 1/3 w tym jest 5 może 6 osób aktywnych i teraz tworzą sojusz i wspólnie atakują ---- tylko kogo ?:) Tych co nic nie mają albo tych co wchodzą na grę raz na 2-3 dni. Pomoc militarna całkiem zbędna bo jak wstawisz 8 chłopa do obrony to bodaj by cie 100 razy atakować to i tak masz obronę w 100% sprawną :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser185

Guest
Odp: Sojusz

Tak sojusz jako sojusz to chybiony pomysl, gra wydaje mi sie, jest bradziej nastawiona na rozwoj, wyzwaniem sa nowe technologie, nowe jednostki wojskowe i parcie do przodu w walkach na prowincjach, sojusz czy gildia to takie "towarzystwo wzajemnej adoracji", zeby czasem miec z kim pogadac... i jak z planowanych zmian w aktualizacji czerwcowej wynika, pohandlowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

Szczerze mówiąc to zgadzam sie z tą wypowiedzią bo tworzenie tu sojuszu , plemiona czy jakiejkolwiek innej grupy w tej grze nie ma absolutnie sensu. Co miałby taki sojusz robić ? Atakować jednego gracza non-stop? Jeśli tak to jaki to ma sens kiedy i tak w zasadzie nic mu nie zrobicie :) Przy tych opcjach które teraz ta gra posiada to atakowanie w niczym nie zagraża miastu przeciwnika a jak ktoś sie uprze to i tak za dużo surowców nie zgarniecie z plądrowania. Teraz kontynent ma 80 graczy a gra 1/3 w tym jest 5 może 6 osób aktywnych i teraz tworzą sojusz i wspólnie atakują ---- tylko kogo ?:) Tych co nic nie mają albo tych co wchodzą na grę raz na 2-3 dni. Pomoc militarna całkiem zbędna bo jak wstawisz 8 chłopa do obrony to bodaj by cie 100 razy atakować to i tak masz obronę w 100% sprawną :))


jest i była negatywna odpowiedź na końcu
 
Status
Zamknięty.
Do góry