Smoki w FoE

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4816
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3876

Guest
Tak, bardzo szybko to zmienili:) Jeszcze przed paroma minutami było 23.02...
 

DeletedUser2657

Guest
No faktycznie, jestem pewien, że czytałem to przed północą - na 120% mówiąc w języku FoE, a tu proszę, wpadka przy prima aprilis. Profesjonalny kłamca nie może popełniać takich błędów hehe :p
 

DeletedUser

Guest
Prima Aprilis na 100% wg mnie. Smoki? były juz tematy o fantastyce ale do tego czasu nic fantastycznego się nie wydarzyło.
 

DeletedUser4108

Guest
tekst o bezawaryjności gry, spowodował ,że żart spalił się w bloku
 

DeletedUser7319

Guest
@Robertolog

No niestety temat było można przeczytać wczoraj ten temat również został założony wczoraj. Może coś FoE teraz podkręciło zegarek aby całe forum dziś liczyło od 0:00, a nie od 2->3 rano.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko to gra pozorów. Dym na pszczoły i piaskiem w oczy. Upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu. Po pierwsze niby to jaki fajny dowcip nie wyszedł, a po drugi pokazanie co mogło by wejść i jak mogli by "twórcy" bezczelnie wpłynąć na grę aby zwiększyć przychody. Bo przecież gdyby chcieli to by coś takiego wprowadzili i gracze mieli by g do gadania. Wiązało by się to jednak z odejściem części graczy. Wzrost przychodów kosztem spadku popularności. Lepiej jest osiągnąć to pierwsze, a uniknać drugiego.

Podczas gdy wszyscy podniecają się tym, że smoki to bankowo żart na 1-szego kwietnia to cisza jest na temat decyzji jakie ewidentnie zapadły i zostały wprowadzona, ale info o tym nie ma żadnego. Bo i nie trzeba. Ponieważ obniżone zostały współczynniki utajnione, nigdy do wiadomości publicznej nie podane. Spadło drastycznie % prawdopodobieństwo na uzyskanie planów przy motywacji i spadło drastycznie % prawdopodobieństwo otrzymania diamentów z wszelakich nagród losowych. Efekt ekonomiczny zostanie zatem uzyskany, a jednocześnie gracze na podstawie żarciku ze smokami będą mogli na własne oczy zobaczyć jak dobrzy i troszczący o graczy są "twórcy". Twórcy, którzy przecież nigdy w życiu nie dopuszczą do tego, by gracze "kupujący" granie mieli ogromną przewagę (bo tak Was kochają, wszystkich graczy). :p

Obudźcie się.
 

DeletedUser

Guest
Żart był dobry i wielu się na niego nabrało.

Z drugiej strony sam pomysł nie jest taki zły, przynajmniej można po gadać jakby to miało wyglądać: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=5227

- - - Zaktualizowano - - -

[...] Ponieważ obniżone zostały współczynniki utajnione, nigdy do wiadomości publicznej nie podane. Spadło drastycznie % prawdopodobieństwo na uzyskanie planów przy motywacji i spadło drastycznie % prawdopodobieństwo otrzymania diamentów z wszelakich nagród losowych. Efekt ekonomiczny zostanie zatem uzyskany, a jednocześnie gracze na podstawie żarciku ze smokami będą mogli na własne oczy zobaczyć jak dobrzy i troszczący o graczy są "twórcy". Twórcy, którzy przecież nigdy w życiu nie dopuszczą do tego, by gracze "kupujący" granie mieli ogromną przewagę (bo tak Was kochają, wszystkich graczy). :p

Obudźcie się.

Według OWH o każdej takiej modyfikacji powinniśmy być, jako użytkownicy licencji, informowani. Z drugiej strony na zdobycie właściwych planów masz szansę zawierając "dżentelmeńską umowę" i wspomagając rozwój czyjejś perły.
 

DeletedUser3

Guest
Oczywiście smoki w FoE były dowcipem :).

Jeżeli ktoś widzi(ał) datę 31 marca przy ogłoszeniu, to znaczy że ma lub miał źle ustawiona strefę czasową w profilu. Proponuję poprawić, ponieważ ogłoszenie wysłałem zdecydowanie po północy (już 1 kwietnia) ;].
 

DeletedUser2632

Guest
A mi się najbardziej spodobało nawiązanie do "Wiedźmina"...

"Borch Tres Graculos"- Villentretenmerth (czyli Borch Trzy Kawki)
Dla zainteresowanych:
"Miecz przeznaczenia" (opowiadanie: Granica możliwości)
Brawo!! :D
 

DeletedUser314

Guest
Żart udany parę osób u mnie w gildii się wkręciło, a sam osobiście chciał bym żeby te smoki do nas zawitały :(
 

DeletedUser5421

Guest
Ale umiejetnosc podpalania mogłaby być np. dla
,,Miotacza ognia" (ktotki zasieg z epoki wojen/cyfyzacji)
 

DeletedUser740

Guest
Podczas gdy wszyscy podniecają się tym, że smoki to bankowo żart na 1-szego kwietnia to cisza jest na temat decyzji jakie ewidentnie zapadły i zostały wprowadzona, ale info o tym nie ma żadnego. Bo i nie trzeba. Ponieważ obniżone zostały współczynniki utajnione, nigdy do wiadomości publicznej nie podane. Spadło drastycznie % prawdopodobieństwo na uzyskanie planów przy motywacji i spadło drastycznie % prawdopodobieństwo otrzymania diamentów z wszelakich nagród losowych. Efekt ekonomiczny zostanie zatem uzyskany, a jednocześnie gracze na podstawie żarciku ze smokami będą mogli na własne oczy zobaczyć jak dobrzy i troszczący o graczy są "twórcy". Twórcy, którzy przecież nigdy w życiu nie dopuszczą do tego, by gracze "kupujący" granie mieli ogromną przewagę (bo tak Was kochają, wszystkich graczy). :p

Obudźcie się.

jakos bardzo znajome z realnego zycia... niby nam poprawiaja a cigle jest coraz gorzej , nowe wiadomosci a te najistotniejsze dla nas graczy nie ogloszone.... i ten zadki glos "kadry rzadzacej" w tematach nie wygodnych dla nich :)
 

DeletedUser8110

Guest
A mi się najbardziej spodobało nawiązanie do "Wiedźmina"...

"Borch Tres Graculos"- Villentretenmerth (czyli Borch Trzy Kawki)

A tak się zastanawiałam z czym mi się to kojarzy, ale nie wymyśliłam... :D Tak łatwo dałam się zmylić obcym językiem... :(
Kiepska ze mnie fanka widać ;(
 

DeletedUser3

Guest
Tak pisać wprost "Borch Trzy Kawki" wydawało mi się zbyt oczywistym posunięciem, stąd małe tłumaczonko ;).
 

DeletedUser4340

Guest
ale macie problem-odrazu mozna było sie gapnac jak tylko przeczytaliscie tekst ze to polacy go jako pierwsi dostaną.
proponuje zakonczyc tą bezsensowna dyspute na temat mizernego poczucia smaku niektorych czlonkow suportu
 

DeletedUser

Guest
Ir pall, mizerne to 'poczucie' nie jest, wręcz całkiem niezłe. Ale każdy ma swoje zdanie - mizernym nazwałbym z kolei Twój język pisany ("Polacy", a nie "polacy", "tę", a nie "tą", "od razu", a nie odrazu" etc.), a mimo to go nie hejtuję ;)
 

DeletedUser4477

Guest
Każdy może mieć odmienne zdanie jak dla mnie żart był udany ale zaraz po przeczytaniu można by było domyślić się że to żart bo żeby w polskiej wersji językowej było coś pierwsze :p
 

DeletedUser3

Guest
Żart ten nie miał na celu "ogłupienia" Użytkowników, tylko zaprezentowanie czegoś, co wywoła uśmiech na twarzy i pozwoli raczej łatwo domyślić się, że to żarcik ;].

Ir pall, skoro dla Ciebie generalnie wszystko tutaj jest słabe, mizerne i w ogóle kijowe, to nie wiem czemu się katujesz dalszą bytnością tutaj :).
Ale masz rację co do jednego - Prima Aprilis już dawno za nami, dlatego kończymy temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry