Słuchawki gamingowe

  • Rozpoczynający wątek ullQuiorra
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Cześć,

Szukam jakiś dobrych słuchawek gamingowym i jakby ktoś mi doradził byłbym bardzo wdzięczny bo jeśli chodzi o słuchawki nie bardzo się orientuje.
Zależy mi na tym aby nie były za ciężkie, nie gniotły co by mi po 30minutach grania uszy nie odpadły :p Szukam czegoś w granicach DO 200zł aby mi posłużyły na troche nie na pół roku.

Rozpatrze i będę wdzięczny za każdą propozycje ;)
 

DeletedUser625

Guest
Nie istnieje konkret taki, który każdemu przypasuje. Na tej stronie masz całe mnóstwo słuchawek do wyboru do koloru. Wystarczy poczytać specyfikacje techniczne i wybrać. Strony 1-3 masz od najtańszych do około 200 złotych. Mogę Ci pomóc wybrać jeśli mi jeszcze powiesz do jakich gier szukasz tych słuchawek? MMORPG, FPS, a może po prostu żeby nie przeszkadzać innym w domu do gatunków nie polegających na rywalizacji multiplayer, gdzie jakość dźwięku nie jest tak bardzo istotna.
 

DeletedUser13401

Guest
Osobiście mogę polecić Creative Aurvana Live. Sam ich używam do muzyki oraz gier i spisują się wyśmienicie. Jedyną ich wadą jest brak mikrofonu, oraz pilota na kablu do sterowania głośności.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
A ja sobie kupiłam nowe na allegro od ps2 na usb takie jedno ustronne tylko do mówienia i sobie chwale ^^

P.S. Dałam aż 40 zł ;)
 

DeletedUser

Guest
Heh Natalia ja mam obecnie słuchawki za 50zł brałem je głównie na TS czy VT ale teraz poluje na coś porządnego do dobrego słuchania muzyki no i do grania bo te nie są najgorsze i do tego ale strasznie gniotą i już mają swoje lata....

Atli dzięki za propozycje ale to nie ten próg cenowy....:p

PawelGS właśnie zależy mi aby był też mikrofon a jeszcze lepiej odczepiany na jacka. Powiedz mi tylko czy są one wygodne? Nie gniotą szybko?

A ktoś zna te słuchawki: http://www.empik.com/sluchawki-razer-electra-black-mikrofon-gaming-razer,p1065996839,elektronika-p
 

DeletedUser13401

Guest
Heh Natalia ja mam obecnie słuchawki za 50zł brałem je głównie na TS czy VT ale teraz poluje na coś porządnego do dobrego słuchania muzyki no i do grania bo te nie są najgorsze i do tego ale strasznie gniotą i już mają swoje lata....

Atli dzięki za propozycje ale to nie ten próg cenowy....:p

PawelGS właśnie zależy mi aby był też mikrofon a jeszcze lepiej odczepiany na jacka. Powiedz mi tylko czy są one wygodne? Nie gniotą szybko?

A ktoś zna te słuchawki: http://www.empik.com/sluchawki-razer-electra-black-mikrofon-gaming-razer,p1065996839,elektronika-p
Używam ich średnio 2 godziny dziennie bez zdejmowania z głowy i dla mnie są one wygodne, nie męczą uszu.
 

DeletedUser625

Guest
Firma Razer specjalizuje się głównie w różnych akcesoriach dla graczy. Jednakże sam osobiście nigdy ich nie miałem. Jednak jeśli zechcesz je kupić to poszukaj też w innych sklepach, bo empik niestety należy do tych droższych sklepów.
 

DeletedUser8110

Guest
Firma Razer specjalizuje się głównie w różnych akcesoriach dla graczy. Jednakże sam osobiście nigdy ich nie miałem. Jednak jeśli zechcesz je kupić to poszukaj też w innych sklepach, bo empik niestety należy do tych droższych sklepów.

Z moich doświadczeń wynika, że Razer też bynajmniej tani nie jest... Ale wiele osób go sobie chwali jeśli chodzi o jakość ;)
 

DeletedUser625

Guest
Akurat te słuchawki, które znalazł są w granicy cenowej, którą planował. :) No, prawie. Lekko wybiegają, dlatego lepiej niech poszuka ich gdzie indziej niż w empiku. Podejrzewam, że może znaleźć taniej. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak wiem dlatego chciałem słuchawki Razera ale niestety nie było ich w MediaMarkcie - bo tam dzisiaj byłem.
Za to znalazłem inne - Creative Sound Blaster 3D Tactic Fury. Jestem po kilku testach tych słuchawek i powiem wam, że to najlepiej wydane 300zł w tym roku.
Temat można już zamknąć chyba, że ktoś ma/miał ten typ i chciałby sie podzielić swoją opinią no i osobiscie gorąco polecam te słuchawki każdemu kto planuje coś porządnego do grania jak i samego słuchania muzyki.
:)
 
Do góry