Słabo widoczne liczby ilości planów.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby poprawiono widoczność liczb ?

  • Tak.

    Głosy: 4 80,0%
  • Nie.

    Głosy: 1 20,0%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Witam,
zebrałem dzisiaj ostatni plan aby odblokować 12 pzm Hagii Sophii. W tym celu musiałem otworzyć inwentarz. Otworzyłem i ujrzałem słabo widoczne liczby oznaczające ilość planów. Wstawiam screena:

Bez tytułu.jpg

Moim pomysłem jest poprawienie tych liczb aby były dobrze widoczne, bo teraz zlewają się z tłem i praktycznie nic nie widać.

pozdrawiam
Chodzonce Zuo
 

bartekmod

Książę
tak jak na Twoim screenie miałem wczoraj, dziś mam normalnie, tak jak Bozia przykazała, także to raczej jest bug, który raz jest a raz go nie ma, no i oczywiście jestem za tym, żeby go wyeliminować :)
 

DeletedUser7795

Guest
Wszedłem teraz w inwentarz i jest tak jak być powinno ;)
Ale przydałoby się to wyeliminować, aby już się nie pokazywało.
 

DeletedUser

Guest
Dzieję się tak ZAWSZE gdy zdobędziemy plan z motywacji i wejdziemy potem do ''inwentarza'' więc to jest błąd a nie bug.
 

DeletedUser625

Guest
Jak wypadnie Ci losowy plan z zadania czy motywacji/plądrowania to zawsze pokazuje jaki plan dostałeś 1x i resztę planów tak jakbyś miał komplet. Jednak potem wchodzisz do ekwipunku a tam okazuje się że nie masz kompletu. Irytujący bug.
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że bug raz jest a raz go nie ma natomiast błąd jest zawsze widoczny. Takie mam rozumowanie.
 

DeletedUser8110

Guest
Błąd, czy bug, jedno i to samo :)
Naprawione już ;) W dodatku ciężko mi to zaakceptować jako pomysł jako taki, no ale niech będzie, że zrealizowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry