Skoro tzw Cliker jest nielegalny....

Status
Zamknięty.

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Szkoda że tak szybko Moderator Trupek zamknął temat na temat legalności oprogramowania.
Zatem zapytam już efektem domino jakim cudem gracze maja przyrosty dzienne rzędu 10-15-20 tyś walk na dobę nawet gdy nie ma gpc i jest to fizycznie niemożliwe....
Czy jest to wykonalne?
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Piszesz pewnie o ciągłości......
Ci gracze bija co jakiś czas a przyrosty są rzędu 10mln w 20minut..... chcesz mi powiedzieć że bez sekwencji czasowej jest to wykonalne i biciem do 2sek na walkę?:-)
 

midh

Wójt
Szkoda że tak szybko Moderator Trupek zamknął temat na temat legalności oprogramowania.
Zatem zapytam już efektem domino jakim cudem gracze maja przyrosty dzienne rzędu 10-15-20 tyś walk na dobę nawet gdy nie ma gpc i jest to fizycznie niemożliwe....
Czy jest to wykonalne?
sadze, ze pomylily ci sie przecinki :p 20k na dobe? gracze czolowki serwerow maja latami zbierane 300 -400k walk, 100 k walk to juz bardzo dobry wynik i to tez sie zbiera bardzo dlugo
przyrost 10 mln pkt da sie uzyskac zmieniajac epoke i podnoszac budynki jakimis renowacjami.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
zalożmy walka co 2 sekundy bez zmiany wojska jej czy tzw przerw.... dalej mowa o gvg b tylko tam cliker działa
15tys * 2 sek = 30000 sekund = 500minut = ponad 8h...czyli 8.3h ....bez przerwy bez zmian bez niczego......
20tys *2 sek = 40000 sekund = 666.6 minut = ponad 11h czyli 11,1 ....bez przerwy bez zmian bez niczego......

dodajmy teraz zmianę wojska, dodajmy wstawienie obron przez (siebie?:-)) kolegę obrony, już nawet wyłączmy wszelkie potrzeby fizjologiczne czy typowe ludzie jak pic jeść odejście na chwilę..... przypomnę że walki trwają tylko parę razy na dobę......dosłownie nie przekraczają godziny a nawet 30 minut.

Tylko naiwny bądź ślepy gracz nawet nie poczatkujący weźmie to za "talent"

Midh nic mi sie nie pomyliło ...piszę tak jak jest
u nas na A dzienne przyrosty 30-40mln czy 10-15-20 walk na dobe sa juz regula i norma
 
Jeżeli piszesz o świecie A, to tak sobie zajrzałem tam na topkę, i gracz z największą ilością walk ma niecałe 500k. To teraz powioedz mi, skoro ktoś tak szybko nabija walki, tak jak napisałeś 20k na dobe, dlaczego tego ktosia nie widać w topce? Wiesz, załóżmy że piszesz prawdę i ktoś robi te 20k walk na dobę, po 30 dniach ilość jego punktów powinna być już znacznie wyższa od ponad gracza z top, nie wspomnę że konto musiałoby już działać jakiś dłuższy czas by nawet z makro od myszki czy clickerem dać rade tyle bić co jeszcze by zwiększyło liczbę punktów.
Patrząc na Twoje konto jestem przekonany że kupiłeś to konto od kogoś, bo masz także sporo walk i gdybyś sam nabił tak wysoki poziom walk i punktów, nie zadawałbyś takich pytań, które brzmią jak pytania nowicjusza.

PS. Tajemnicą poliszynela jest to, że część graczy, mimo nielegalności, używa myszek programowalnymi przyciskami.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Duzy Zly pozwol ze odpowiem na prv ,gdyz obawiam sie kasacji tematu

Sa odpowiednie strony linki gdzie wszytsko mozna legalnie sprawdzic
ja dziennie nie moge zrobic wiecej jak 1k walk i to podczas gpc i niegdy nie jestemw topach walk a raczej handlu i wzrostu perel.
Na 6 lat wynik adekwatny do czasu jaki temu poswiecam.A pytanie wydaja sie takie i takie beda gdyz zalozenie czegos zgory tutaj powoduje usuniecie tematu....jesli zadajesz pytanie i dostajesz odpowiedz.....to masz od reki cos na co oficjalnie nikt Ci nie chce badz nie moze badz jest tajemnica co z tym jest robione,pomyslales o tym?

i Mylisz sie bo ten ktos jest w topce.....

Nikt mi nie wmowi ze przyrosty miesiecznie 100-250mln sa rzecza naturalna i normalna
bo ja do swojego "miliarda" dochodzilem prawie 6 lat.......
dla chcacego nic trudnego sprawdzic jesli komus sie tylko chce
Stad moja zapytanie jak to jest widziane z boku i na innych swiatach.......
macie takich cyrkowcow? przepraszam ludzi z talentem?:-)
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Za daleko idące wnioski.
Dokładnie widać gdzie są robione walki.
Nie trwa to 30min
Samo wsadzenie obron trwa o wiele więcej. Wspomniany wynik zrobiony został przez wiele godzin nie 30 min.
Spotkało się dwóch znudzonych graczy z wolnym czasem po gvg i przed gvg.

Bicie czempionów nie jest zakazane robi to kilka osób na świecie A. Natomiast bólem jest że się nie lubicie z tą konkretną osobą.
 

Blade1984

Książę
na świecie C top 10 ma od 331652 do 325 600 walk, więc wg tego co twierdzi Lucas Mroz ten top powinien zostać "zdetronizowany" w bardzo krótkim czasie a tak się nie dzieje.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Natalio jestes w Hadesie tak samo jak i gracz o ktorym mowa,zdrazdalas przy mnie nawet praktyki administarcji
Nie jest to konfliktem ze zabierasz tutaj glos?
Dlaczego suporter wydaje opinie grajac z tym graczem od 3 lat?

Sam Cie przyjalem do gildii Hades jak i tego gracza o ktorym mowa w jednym czasie.....
stad uwazam to za malo moralne ze wypowiadasz sie tutaj ze strony administracyjnej i oficjalnej....
Co na to inni moderatorzy suporterzy?????
 

Bożka123

Hrabia
10 tysięcy walk na dobę to 300000 walk miesięcznie, 20000 to 600000. Rekordzista polskich serwerów ma 620000 walk. Rozumiem, że zdaniem @Lucas Mroz zrobił to w niecałe 3 miesiące. To przekroczenie granic śmieszności.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Nie wymienilem nicka, nie wymienilem gildii...nie podalem zadnego linka
a kolezanka dawna ktora wspolgra z domniemanym graczem wie o kogo chodzi o jakie sytuacje i przyrosty miesieczne rzedu 253mln to dla niej cos oczywistego i naturalnego? dwoje znudzonych graczy?? chyba ten sam gracz ale z rozdwojeniem jazni bo nawet sam do siebie pisze na globalu uzywajac tych samych bledow ortograficznych.Na szczescie to forum publiczne i nie jest zabronione wyzej wymieniona obrone "zapamietac"
Dziwie sie tylko ze nikt nie interweniuje.....
10 tysięcy walk na dobę to 300000 walk miesięcznie, 20000 to 600000. Rekordzista polskich serwerów ma 620000 walk. Rozumiem, że zdaniem @Lucas Mroz zrobił to w niecałe 3 miesiące. To przekroczenie granic śmieszności.


Czytamy ze zrozumieniem.......nie codziennie a dziennie........zdalne nauczanie daje o sobie znac
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Dla przykladu ten gracz w styczniu osiagnal w styczniu granice 75tys walk skromnie....i 253mln przyrostu
tyle co ludzie przez lata gry.....w miesiac........
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Bazuje na frazie "doba" a nie codziennosc. Rozumiem ze dla Ciebie skoro jak ktos zarabia w dzien 300zl na zleceniu to z gory wpisuje 9000zl za miesiac?
heh.co a czasy :-) Prosze o nie spamowanie ......
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Lukasie. Przez właśnie takie pisanie wszędzie i na wszystkich cała gildia top jeden świata A wkłada czempy temu graczowi. Ja wsadziłam jakoś 6 tys za to że tak dbasz o moją opinię. Za to że ja nic nie zrobiłam tobie a wciąż wyciąganą jestem z szafy. Dodam że chyba graliśmy z 3 miesiące razem i naprawdę ja ciebie nie znam jak i tajników administracji na pewno nie zdradziłam.
Miałeś opcje zapraszającego w tej gildii w każdemu piszesz gdyby nie ja to ciebie by nie było.

Zacząłeś temat czy można używać klikera. Oczywiście nie.
Pytałeś jak tego dokonać żeby mieć tyle walk da się to zrobić kombinacja gvg, gpc jak i parę innych opcji.

Ty wpłacasz surowce do skarbca. Ja nie osądzam ja jedynie uświadamiam że jest to możliwe robić tyle walk widzisz gdzie są robione, widzisz ile czasu nie jest to 30 min. Te 6 tys jednostek wsadziłam w sektory przez 2 dni i zeszło mi z 5 do 6 godzin razem siedzieliśmy rozmawialiśmy i szczerze zdziwił byś się ile osób jeszcze przy tym było.

Trzymaj się postaraj się jednak nie wyżywać na innych bo twoje zachowanie przyniesie ci więcej problemów niż późniejszej satysfakcji.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Natalio tylko ze cala gildia top 1 A jak to piszesz to jego gildia...jest w drugiej gdzie nie mieszcza sie lewe martwe konta i jest na chwile od tygodnia ponad.
Jako suport powinnas milczec gdyz zabieranie glosu w sprawie gdzie jestes strona jest wypaczaniem.
Dziwne bys na kolege doniosla i klaskala jak to robisz od lat bedac tam.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Uff tyle ciężkich słów.
Odpowiem ci tylko że wszystko co mówię można sprawdzić na becie jak i na forum tu. Nie ma w tym żadnej tajemnicy.
Co do lat gry. No tu to chyba nie trafiłeś jestem graczem co atakował na A z każdej strony wojny był w każdej gildii top i sądzę że większość przyjmie mnie jeszcze raz bo nie jestem toksyczna. Doradzania jak bić czempy uwierz nie muszę stosować <3

Reszty nie skomentuje, sam doskonale się podsumowujesz.

Btw. Przecież to logiczne że nie da się zaatakować gildii w której się jest i trzeba iść do takiej która nie płaci pół miliona medali za oblężenie...
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Konczac z Toba polemike ciezka i jalowa , bardzo dziekuje za Twoja wypowiedz ktora bardzo mi sie przyda w tej sprawie.
Przyzwolenie i sama pomoc wypisana oczywiscie w "legalnej" formie czyli miedzy wierszami prze suport graczowi pomowionemu oskarzonemu z dowodami o kradzieze przywalszczenie kont, dobr wirtualnych tym samym jak i nabijaniu sztucznych punktow.Tak samo jak wymysleni gracze ktorzy poszli na urlopy a ich konta ukradziono i teraz sluza tejze gildii TOP 1:-) Moze zyczysz sobie kontakt do nich? bo ja z nimi gralem latami i nie maja do czego wrocic....
Dziekuje Natalio.zrobilas swoja wypowiedzia obrona wiecej niz dni obserwacji.
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Tak Lukas cały świat A wie, że bylibyśmy nikim bez ciebie.

Nie wiem co czytasz między wierszami ale ja tego nie napisałam. To siedzi tylko w tobie i twoim gniewie.

Mam nadzieję że kiedyś przejdzie wam wszystkim pogoń za top jak by to znaczyło że przeszło się tą grę.
 

Calvin Archer

Szlachcic zagrodowy
Jak wykryć używanie takich clickerów? Czy support może to jakoś zweryfikować takich graczy?
Czy to martwy pkt. w regulaminie gry. Używać nie można, ale z drugiej strony jest możliwość wykrycia takiego programu?
Niektórzy gracze bardzo (bardzo, bardzo) szybko wstawiają oblężenia i armie defensywne...
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Nie mozna negowac prac i poczynan suportu (taki regulamin.....) wiec nie moge Ci odpowiedziec na to pytanie.
Zostaje zbierac dowody ,wyczerpac wszelkie sciezki drabinowo i wtedy uderzac z dowodami w sama gore.
Clikery zabily gvg i zabijaja je dalej....Na A juz umarlo dawno i teraz sluzy tylko czempionom i clickerom.
jak napisala zobacz powyzej suporterka Natalia....nawet pomaga w podkladaniu armii swojej gildii na A ktora zbija sie od reki a tym samy wykorzystuje luke w grze i nabija sztucznie punkty.
to o czym my mowimy? Reszta jest milczeniem:-)

Mozliwosc jest prosta -chodzi o sekwencje bicia i odstepy w krotkim czasie
Bardzo proste do wylapania jesli sie tylko chce.Tylko po co i w imie czego?
 

Azzie

Baron
Cóż, chwilę w to gram, bardziej zabawowo niż dla wyniku, ale też pewne rzeczy obserwuję, też rozmawiam... I ciekaw jestem, jak będzie wyglądała klasyfikacja na serwerach, kiedy w końcu ktoś to posprząta. Jeżeli to jest sprawa lokalna, polska, a nie globalna, to może pora zainteresować tym Niemców? Może wszystko jest ok, ale, tak dla pewności niech sprawdzą...
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Kolejny temat przeradza się w nagonkę na support, nagonkę na innych graczy, nagonkę na innych forumowiczów, dlatego go zamknę, bo po raz kolejny jest polem dla spamu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry