[Inne] Skórki na budynki.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20898
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym, aby skórki pojawiły się w grze?

  • Tak

    Głosy: 8 36,4%
  • Nie

    Głosy: 7 31,8%
  • Tak, ale trzeba to jeszcze dopracować

    Głosy: 4 18,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 13,6%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser20898

Guest
Witam, otóż ostatnio myślałem nad estetyką Forge of Empires i postanowiłem wypisać Wam moi drodzy pomysł ściągnięty z innych gier, ale jak najbardziej godny powielenia w tym przypadku.

Zapewne wielu z Was podchodzi do FoE czysto strategicznie, ale istnieję również grupa (dość liczna) Graczy, którzy układając swoje Miasta często patrzą na jego estetykę. Właśnie dla nich i dla wszystkich innych, którzy chcieliby trochę urozmaicić swoje Miasto mogły by powstać skórki na budynki. O jakie budynki chodzi i ile by to kosztowało?

1. Budynki jakie brałem pod uwagę w swoim pomyśle, to szczególnie perły architektury ze starszych epok, które mogłyby zdobyć ciekawe, nowoczesne skórki (pasujące do przyszłych epok), bądź bardziej przyziemne, odpowiadające stylowi Miasta danego Gracza. Tutaj blokuje nas tylko wyobraźnia oraz to w jaki sposób graficy Innogames mogliby zaprojektować dane nakładki.
Kolejne budynki w mojej głowie to wszelkiego rodzaju budynki specjalne: tarasy rolne, świątynie wiedzy, starsze budynki eventowe (tu jednak byłbym sceptyczny, bo co chwilę są coraz lepsze eventówki).

2. Zdobyć takowe skórki można będzie u Handlarza Antyków podczas aukcji lub w jego sklepiku, poza tym, może bardziej tematyczne pojawiałyby się za diamenty. Również jest to okazja do wykorzystania srebrników w tawernie. Można stworzyć skrzynki za srebrniki/diamenty, z których będą lecieć losowe skórki.

Plusy:
- urozmaicenie miast; większa swoboda wyboru wyglądu
- brak profitów, czysta estetyka!
- możliwość wydania srebrników
- stworzenie unikatowego, wyjątkowego pod każdym względem miasta/możliwe konkursy od administacji FoE na najładniejsze Miasta/klimatyczne Miasta.

Minusy:
- nie każdemu spodoba się taka estetyka
- duży hype na skórki, przez to częsty hejt na nie same
- widoczna różnica w wykorzystaniu diamentów przez innych Graczy

Jak na to Wy się zaopatrujecie? Proszę spójrzcie na to głębiej, szczególnie że taka skórka nie dawałaby żadnych profitów w grze. Byłby to losowy, niczym nie przymuszany wybór Graczy, czy będą chcieli w ten interes inwestować. Przydałaby się mała zmiana estetyczna w FoE, nie tylko pod względem interfejs (na razie jest z nim dobrze), co o tyle właśnie wyglądu budynków i ich wizji w mieście.
 

DeletedUser2383

Guest
Apka na telefon z tysiącami skórek będzie ważyła ze 2,5-3 GB ...
 

DeletedUser7795

Guest
@Rutrr można by to zrobić na takiej zasadzie, że gracz sam by zdecydował czy chce te skórki pobrać.
 

DeletedUser20898

Guest
@Rutrr można by to zrobić na takiej zasadzie, że gracz sam by zdecydował czy chce te skórki pobrać.
O dokładnie, tak jak mówię pomysł wymaga dopracowania pod względem technicznym, lecz jest to wykonalne jeżeli dać Graczowi wybór. Tak jak wspominałem wszystko jest opcją, a sądząc po popularności skinów to sam pomysł mógłby być trafiony nie tylko pod względem zarobku dla Inno, ale i estetyki dla Graczy. W tej chwili i tak co poniektórzy wydają pieniądze na budynki, eventy i tym podobne, więc sądzę, że sporo chętnych byłoby też na same skórki.
 

schwimmen

Wójt
Generalnie budynki np. eventowe mogły by zmieniać się co kilka epok :) Aktualnie gracz np. z żelaza może mieć jakiś budynek, który wyglada na miarę XX wieku :D

Ale pomysł ze skórkami też dobry.
 

DonJon

Rycerz
Generalnie budynki np. eventowe mogły by zmieniać się co kilka epok :) Aktualnie gracz np. z żelaza może mieć jakiś budynek, który wyglada na miarę XX wieku :D
Generalnie to nie wprowadzał bym czegoś takiego. Za to ja mam coś co mogło by się podobać, nie wymaga projektowania niczego a dodanie tego to małe piwo.

Pakiet stylizacyjny do budynków wielopoziomowych. Mianowicie chodzi o to że budynki niekiedy na wyższych poziomach wyglądają gorzej niż na poprzednich. np taka Wystawa Światowa. Fajnie by było gdyby można było sobie wybierć z wyglądu takiego budynku każdą z wersji przez którą już przeszliśmy. Czyli np odblokowałeś do 8 lvl zachowujesz właściwości budynku na 8 lvl ale wygląd wybierasz dowolny z każdego poprzedniego poziomu.
Nie trzeba projektować nowego wyglądu czy skórek bo ten już jest - tylko dać opcję wyboru z odblokowanych poziomów.
 

DeletedUser2606

Guest
serwery na gvg nie wytrzymują.. a jak jeszcze dorzucicie do tego nakładki na budynki które serwer musi przemielić to będzie już masakra całkowicie na maxa..

JESTEM NA NIE !!!!!

najpierw naprawcie tę grę żeby była bardziej grywalna i nie muliła a potem bawcie sie pierdołami
 
Do góry