skalowalne okno czatu

Czy okno czatu powinno być skalowalne

  • Tak, to wspaniały pomysł

    Głosy: 7 70,0%
  • Całkowicie jest mi to obojętne

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, lubię to okienko takie jakie jest.

    Głosy: 3 30,0%

  • W sumie głosujących
    10

kasia2389

Arcyksiążę
Programiści pięknie nam wyszykowali nowy system wiadomości. Może przyszedł tez i czas na ulepszenie okna czatu.
Proponuję oby okno czatu było w pełni skalowalne:
- Możliwość przesunięcia w dowolne miejsce ekranu;
- możliwość dowolnej zmiany wielkości;
- Możliwość zmiany czcionki (są również gracze upośledzeni wzrokowo);
- Sygnalizacja za pomocą błyskania ikon, że w nieotwartej zakładce czatu pojawił się nowy wpis.
 

DeletedUser15149

Guest
Zmiana niepotrzebna wg. mnie. Jest chat i to jest ok. Nie ma co przy nim majstrować. Skalowanie, przemieszczanie itd pewnie dodatkowo by obciążyło grę. Jeżeli już, to ja bym bardziej rozwinął shoutbox na forum w miejsce tych statusów, które teraz się wpisuje.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zmiana niepotrzebna wg. mnie. Jest chat i to jest ok. Nie ma co przy nim majstrować. Skalowanie, przemieszczanie itd pewnie dodatkowo by obciążyło grę. Jeżeli już, to ja bym bardziej rozwinął shoutbox na forum w miejsce tych statusów, które teraz się wpisuje.
1. obawy o obciążanie są całkowicie bezzasadne albowiem skalowanie odbywać się będzie po stronie klienta.
2. Napisz swój pomysł w sprawie boxa

Jakoś poruszył mnie tekst o upośledzonych wzrokowo ^^
Sam taki jestem i przez to praktycznie nie używam czatu.
 

DeletedUser15149

Guest
Shoutbox można spotkać na wielu forach. To taki mini chat. Wpisz w googlach to zobaczysz jak to mniej więcej wygląda.
Taki shoutbox nie dublował by funkcji chata z gry, ponieważ tam chat jest tylko na dany świat. Tutaj mogliby rozmawiać wszyscy, niezależnie od świata, na którym grają.
Chyba założę taki temat z ankietą. Zobaczymy co inni o tym myślą.
 

DeletedUser7795

Guest
Zmiana niepotrzebna wg. mnie. Jest chat i to jest ok. Nie ma co przy nim majstrować. Skalowanie, przemieszczanie itd pewnie dodatkowo by obciążyło grę. Jeżeli już, to ja bym bardziej rozwinął shoutbox na forum w miejsce tych statusów, które teraz się wpisuje.

Czcionka w czacie gry jest wg mnie za mała.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Sam taki jestem i przez to praktycznie nie używam czatu.

Źle zrozumiałeś, ja jestem za zmianą, tylko zawsze mi się przypomina dokument szkolny w którym było dziecko ma choroby kostne itd itp a potem posiada inne wady (wzroku, leworęczność ;>)
Nie upośledzeni wzrokowo, a z wadą wzroku, lepiej brzmi ;)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Może Tobie nie przeszkadzają małe literki w czacie ale niektórym ciężko się czyta małe literki.
Mi?

Nikt nie podnosił takiego argumentu, wręcz przeciwnie, raczej wszyscy jesteśmy zgodni, że literki i okno jest za małe. Tylko Arnau85, a i to tylko ze względu na możliwe dodatkowe obciążenie systemu gry.
 
Ostatnia edycja:
Do góry