Siorprajs - czyli kobieta ukryta za 'męskim' nickiem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Nie widzę takowych :D

Czy ja wiem... Jakoś ta zieleń wydaje mi się ładniejsza była :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Szybkie wnioski ^^

Ja ci powiem ze tego stołka nikt nie chciał a Ciebie specjalnie tam wepchnęli boś młoda i naiwna :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Sto lat, sto lat... ;)

tort-urodzinowy-dla-siostry.jpg
 

Mikekun

Książę
witaj Aniu

Z tej strony kłania się tobie Mikekun czyli Michał, natomiast w moim wypadku mam już 28 lat i dalej lubię grać w gry przeglądarkowe, i będę w nie grał niezależenie od wieku. Czasem piszemy sobie wiadomości na forum w różnych sprawach. Składam też tobie serdecznie gratulacje z okazji nie dawnych urodzin i przepraszam jednocześnie że się spóźniłem z życzeniami.
Widzę też że mamy wspólne zainteresowania więc do czytania tobie polecam serię "Czarne Materie" Phillpa Pulmana, książka jest o wiele lepsza aniżeli film który na jej podstawie nakręcono.

PS: Dziękuje za porządki w dziale Pomysły. Przeglądanie 19 stron z pomysłami zajmuje hmarę czasu ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie ma jeszcze wiosny,
ale jestem radosny
Panna Anna się leniwi,
wy jesteście za bardzo burzliwi
:p
 

DeletedUser12062

Guest
Czuje się tutaj z jednej strony staro, bo mając 21 lat człowiek ma już wrażenie, że w takich grach większość to jednak gimnazjaliści (tak wiem, stereotypy to brzydka rzecz, przepraszam), a z drugiej strasznie młodo, bo gracz w epoce brązu jest tutaj jak raczkujący bobas ;)

na początku myślałem podobnie... I okazało się że mając na karku 31 wiosen człowiek jest tu młodzieńcem :D. Znam kilku graczy, którzy podchodzą już pod 70 ;). A 40 to wynik żaden ;). hihi ;).
 

DeletedUser2383

Guest
Jeśli dobrze po kojarzyłem fakty, to Ania własnie skończyła studia i już robi Nam za CM-a. No proszę, jest w kraju praca dla młodych :p
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Pewnie po znajomościach ;) Czekała na odpowiedni moment, aż wszyscy o tym poście zapomną i bach, nowe stanowisko :>
 
Do góry