Shogun

  • Rozpoczynający wątek Shogun
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Serwus, po długich oczekiwaniach dołączyłem do pierwszego świata gry. Forge of Empire to dla mnie strzał w dziesiątkę - ekonomia/polityka/strategia - czyli to co kocham w grach najbardziej! Wiekowo zbliżam się do trzeciej dekady niosąc za sobą bagaż doświadczenia :) Na co dzień pracuje w branży telekomunikacyjnej wdrażając rozwiązania dla swoich Klientów. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze po górach, prowadzę audycje radiowe oraz interesuje się kulturą japońską - także kulinarnie gotując egzotyczne potrawy dla mojej żony ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shogun

Witam :)
A w jakim radiu można cię usłyszeć? Jakiego typy audycje prowadzisz?
Co do zainteresowaniu kulturą japońską powiem ci że ja chętnie bym zamieszkała w Japonii. Jak dla mnie to kraj zupełnie oderwany od rzeczywistości, zupełnie innej bajki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shogun

Witaj Karola :) Udzielałem się dla kilku internetowych stacji, ale aktualnie postanowiłem stworzyć własny projekt radiowy, w którym będzie można usłyszeć muzykę relaksacyjną: współczesną i dawną inspirowaną kulturą wschodu. W chwili obecnej zbieram repertuar oraz kontaktuje się z twórcami w celu zdobycia zezwoleń. Wkrótce będę mógł zareklamować własną stację, najpóźniej z początkiem nadchodzącego miesiąca.
Japonia to fascynujący kraj i bogata historia, jeszcze rok temu trenowałem Shinkendo czyli japońską sztukę walki mieczem, których treningi niestety musiałem wstrzymać z powodu nieregularnych godzin pracy. Shin - oznacza umysł, ducha i serce, Ken - miecz, Do - oznacza drogę, ścieżkę życia. W ten sposób wyrażam siebie - a do treningów zapewne wrócę w odpowiednim czasie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shogun

Pomysł jest bardzo ciekawy bo wydaje mi się że nie ma zbyt wielkiej liczby stacji radiowych ukierunkowanych na muzykę relaksacyjną i to jeszcze związaną z kulturą wschodu. Jak już uda ci się załatwić wszystkie formalności to mam nadzieję że zareklamujesz się też tutaj :)

No niestety praca często nie pozwala nam na podążanie za swoimi zainteresowaniami... :-/ Życzę szybkiego powrotu do treningów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Shogun

Witam. Japonia piękny kraj, ich kultura też. Zawsze marzyłem żeby tam wyjechać i ostatnio po rozmowach z kilkoma osobami mi chęć wróciła :)
Karola widzę fajna dziewczyna xD
Co do radia to daj linka jak będzie wszystko gotowe, chętnie posłucham :D
 
Do góry