Shadow & Illuminati -Organizacja z tradycjami.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12029
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12029

Guest
gotowe.png


Na wstępie kilka słów o naszej organizacji. Shadow & Illuminati powstała w roku 2012 po połączeniu się dwóch gildii -The Dark Shadows oraz Illuminati. Plasujemy się w pierwszej 20-tce rankingowej gildii z dorobkiem 14.538.986 ptk.

W ostatnim czasie reorganizacja w S&I spowodowała usunięcie grupy osób w żaden sposób nie przyczyniających się do rozwoju tej organizacji,a co za tym idzie zwolniło się kilka miejsc. Na czas obecny jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie 25 osób.

Chcąc wstąpić w nasze szeregi musisz spełnić dwa warunki: Posiadać minimum 25.000 ptk i chęć do gry.
Otworzyliśmy też furtkę dla rekrutów z mniejszym dorobkiem punktowym,jednak ci będą przyjmowani na okres próbny wynoszący 3 tyg.

Nie będę wymieniała korzyści płynących z bycia członkiem Shadow & Illuminati ponieważ jest to rzecz,aż nazbyt oczywista.
Chętnych zapraszam do zgłaszania swoich kandydatur w tym temacie,lub bezpośrednio w grze -szczegóły w opisie gildii.



Sanja​
 

DeletedUser9456

Guest
Byłem w tej gildii i mogę ją śmiało polecić. :) Sam bym chętnie wrócił, ale mam uraz po ostatnich przygodach w innych gildiach. ;/
 

DeletedUser2632

Guest
Założyłem tę gildię i również ją polecam, mimo iż nie ma mnie w niej od dawna :p
 

DeletedUser12029

Guest
Założyłem tę gildię i również ją polecam, mimo iż nie ma mnie w niej od dawna :p

Potwierdzam. I wybacz że nie wymieniłam godności założyciela ;] Na pocieszenie dodam,iż twoje dzieło jest kontynuowane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry