Serwery sąsiadów zza Odry.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13279

Guest
Dlaczego patrząc na czat jednego ze światów serwera niemieckiego nie znalazłem propozycji wymian pr typu " tu dam-tam odbiorę"?
 

DeletedUser16730

Guest
Dlaczego patrząc na czat jednego ze światów serwera niemieckiego nie znalazłem propozycji wymian pr typu " tu dam-tam odbiorę"?

Mógłbyś raz sam rozwiązać jaką zagadkę?

§ 8 Pushing
Das Betreiben eines Push-Accounts oder das wissentliche Profitieren von einem Push-Account ist verboten.

Ein Push-Account ist ein Account, der hauptsächlich dazu benutzt wird, um einem anderen Account zu helfen, während andere Teile des Spiels vernachlässigt werden. Das heißt, dass es nicht erlaubt ist, einen Account nur zu benutzen, um anderen beim Wachstum zu helfen oder wissentlich Vorteile oder Unterstützung von solch einem Account zu erhalten.

Handel (Güter, Forge-Punkte usw.), der sich über mehrere Welten erstreckt, ist in jeglicher Form verboten.


Jak Ci się tam podoba to możesz tam grać... tylko jak będziesz robił te swoje "ekwilibrystyczne sztuczki" to nie pisz, że jesteś z Polski.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13279

Guest
Czemu w Niemczech wszystko może być normalne, u Nas mąciwody niszczą zasady gry?

To podobnie jak z jazdą w Niemczech, samochody zbliżone, drogi porównywalne, a kultura jazdy jak na wschodzie!

Może ktoś przespał nielegalny proceder, który rozwinął się dość szybko.

Wejdę na "betę" popytam czy to możliwe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13279

Guest
W żadnym momencie nie czuję się oszustem. Oszustwem jest bycie w teamie i za chwilę kontynuować grę mając wcześniej utworzone konto.
Wchodzisz do teamu usuwasz konta, wychodzisz możesz rozpoczynać grę. Jak wygląda prestiż firmy jeśli gracz będzie za chwilę top 2 wcześniej
będąc w teamie? Chciałbym spytać do ilu banów się przyczynił by osiągnąć swój sukces?
Ile osób powiadomił, że można robić transfery pr między światowe, bo za chwilę zostanie to z musu zaakceptowane!?
 

DeletedUser15227

Guest
Jak byłem w Teamie to nie pamietam by któryś z moich Kolegów był blisko topki serwera. Jeśli mówisz o mnie to będąc w supporcie spokojnie sobie dalej grałem na B i nie usuwałem tam miasta. Z tego co mi wiadomo nie można odtworzyć usuniętego konta więc nie wiem o czym Ty mówisz :).
Ps. Jak zacząłem swoją przygodę w Teamie to wymiana między światami była już od dawna dozwolona.
 

DeletedUser17272

Guest
A czy oszust i naciagacz Notronex korzystajacy z praktyk zlodziejskich na swiecie B ( przestrzegam mocno przed jakimkolwiek kontaktem z tym oszustem )
sprawdzil tez czy u sasiadow zza odry siedza tacy sami oszusci jak on? :) to mnie bardziej ciekawi :D
 

DeletedUser15227

Guest
A czy oszust i naciagacz Notronex korzystajacy z praktyk zlodziejskich na swiecie B ( przestrzegam mocno przed jakimkolwiek kontaktem z tym oszustem )
sprawdzil tez czy u sasiadow zza odry siedza tacy sami oszusci jak on? :) to mnie bardziej ciekawi :D

Wątpię bo w DE:

To podobnie jak z jazdą w Niemczech, samochody zbliżone, drogi porównywalne, a kultura jazdy jak na wschodzie!
 

DeletedUser13279

Guest
A czy oszust i naciagacz Notronex korzystajacy z praktyk zlodziejskich na swiecie B ( przestrzegam mocno przed jakimkolwiek kontaktem z tym oszustem )
sprawdzil tez czy u sasiadow zza odry siedza tacy sami oszusci jak on? :) to mnie bardziej ciekawi :D

Wprowadź zasady z serwerów niemieckich zobaczymy kto straci konto.
Normalność zawsze jest nam obca!
 

DeletedUser18927

Guest
Może zjawisko ofert na czacie w Niemczech było mniej powszechne niż u nas, Polacy wszak zaradny naród ;-) i przez to zamiast dać przyzwolenie support tam po prostu za to banował to się szybko skończyło. A u nas jakby mieli banować to nie byłoby prawie komu grać ;-)
 

DeletedUser15227

Guest
Może zjawisko ofert na czacie w Niemczech było mniej powszechne niż u nas, Polacy wszak zaradny naród ;-) i przez to zamiast dać przyzwolenie support tam po prostu za to banował to się szybko skończyło. A u nas jakby mieli banować to nie byłoby prawie komu grać ;-)

Nie mówiąc, że dla Niemców „nie wolno” to nie wolno...natomiast u nas różnie z tym bywa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry